آمار فروش حیرت انگیز سری Witcher؛ 20 میلیون فروش تنها برای نسخه سوم

آمار فروش حیرت انگیز سری Witcher؛ 20 میلیون فروش تنها برای نسخه سوم


به تازگی یکی از منابع خبری فعال در حوزه بازی، به فروش سری بازی‌های Witcher اشاره کرده که حاکی از موفقیت قابل اشاره نسخه سوم است. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.


witcher


سری Witcher از جمله عناوین محبوبی است که ازسوی‌ سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) شناخته می‌شود. این استودیو در تاریخچه خود موفقیت‌های بسیاری داشته که Cyberpunk 2077 هم می‌تواند در آینده شامل آن باشد. به نقل از کمیک بوک، سری Witcher توانسته است تا به الان چهل میلیون نسخه فروش داشته باشد؛ از این آمار نیمی از آن متعلق به نسخه سوم است.

به زبانی ساده‌تر، نسخه سوم این سری یعنی The Witcher 3: Wild Hunt توانست 20 میلیون نسخه فروش داشته باشد و به نسبت از دو نسخه قبلی موفق‌تر ظاهر شود. استودیو توسعه دهنده این سری بازی اولین نسخه را در سال 2007 منتشر کرد که تنها برای پلتفرم رایانه‌های شخصی بود؛ پس از آن نسخه دوم در سال 2015 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس باکس 360 عرضه شد. دو نسخه اول طرفداران بسیاری را توانستند جذب خود کنند اما در نهایت، تنها سومین نسخه این سری با نام The Witcher 3: Wild Hunt توانست به موفقیت در رده جهانی دست پیدا کند.

سری Witcher توسط استودیو سی دی پراجکت رد توسعه داده شده و داستان آن مبتنی بر یک رمان با همین نام توسط نویسنده لهستانی Andrjez Sapkowski است. در این داستان شخصیت اصلی گرالت است که ماجراهایی در دنیای فانتزی قرون وسطایی دارد. اخیرا نیز شبکه نتفیلکس خبر از پخش سریالی تحت داستان این سری را اعلام کرده است.

منبع: کمیک‌بوک

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید