آموزش تکنولوژی بلاکچین در آکادمی رسمی بایننس

آموزش تکنولوژی بلاکچین در آکادمی رسمی بایننس


بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای رمزنگاری شده خبر از راه اندازی یک آکادمی جهت آموزش بلاکچین را داده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

در دنیای بلاکچین و ارزهای دیجیتالی یک خلاء بزرگ برای مردم دنیا وجود دارد و آن هم تنها نبود آگاهی کافی است. از شروع و پدید آمدن بیت کوین و ترند شدن نام این ارز دیجیتالی، ابتدا تعداد کمی از افراد جذب دنیای ارزهای دیجیتالی و بلاکچین شدند. پس از افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین نیز تعداد این بسیار افزایش یافت که البته جا دارد تا گفته شود، اغلب این دست از افراد جهت بدست آوردن یک سود آن هم با کمترین تلاش وارد دنیای این تکنولوژی شدند. به کنار از اینکه، نا آگاهی باعث از دست رفتن سرمایه بسیاری از افراد شد، در زمان مورد بحث ما منابع بسیاری برای آگاهی کامل وجود نداشت.

در حال حاضر منابع بسیاری برای یادگیری تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتالی وجود دارد اما همچنان نیز خلاء ذکر شده، وجود دارد. به تازگی چانگ پنگ ژائو، CZ معروف در نیای ارزهای دیجیتالی و مدیر عامل صرافی بایننس اعلام کرده است که قصد دارد تا یک آکادمی برای آموزش بلاکچین و دنیای ارزهای دیجیتالی را راه‌اندازی کند. آموزش‌های این آکادمی دموکراتیک و در دسترس بوده که شاخه‌هایی مانند بلاکچین، ارزهای دیجیتالی، بازار ارزهای دیجیتالی، توکن و از همه مهم‌تر امنیت و نگهداری را در بر خواهد داشت.

همانطور که می‌دانید، صرافی بایننس نیز از یک ارز رمزنگاری شده اختصاصی برخوردار است و تحت نام BNB شناخته شده است. مدیر عامل بایننس طی تکمیل اعلامیه راه اندازی این آکادمی خود گفته است، برنامه ویژه‌ای برای تولید و توسعه دهندگان محتوا خواهد داشت. طبق اطلاعات موجود، تولید کنندگان محتوا پاداش زحمات خود را با BNB دریافت خواهند کرد که بسته به میزان کیفیت محتوا، هر نویسنده به ازای هر مطلب آکادمیک خود، تا 200 واحد ارز دیجیتالی BNB را دریافت خواهد کرد. با این حال، از سوی این برنامه تشویقی می‌توان انتظار انتشار محتواهای با کیفیت، کامل و به زبان ساده و گیرایی را داشت.

نظر شما درباره این مطلب چیست؟ شما تا چه حدودی با بلاکچین آشنایی دارید؟

منبع: btcmanager

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید