آپدیت تجمیعی جدید مایکروسافت برای کاربران ویندوز 7 منتشر شد

آپدیت تجمیعی جدید مایکروسافت برای کاربران ویندوز 7 منتشر شد


مایکروسافت به طور پیوسته آپدیت‌های تجمیعی مختلفی را برای سیستم عامل ویندوز 10 خود منتشر کرده است. اما امروز آپدیت تجمیعی جدیدی برای کاربران ویندوز 7 محبوب توسط این کمپانی منتشر شد. این آپدیت با نام KB4457139 چند باگ موجود در این نسخه از سیستم عامل ویندوز را برطرف نموده و همزمان برخی از قابلیت‌های آن را نیز بهبود می‌دهد.

در لیست زیر می‌توانید تغییراتی که به همره این بروزرسانی جدید ارائه می‌شود را مشاهده کنید:

  • رفع مشکل موجود در بررسی سازگاری اکوسیستم ویندوز؛ این سیستم از سازگاری و کارکرد درست دستگاه‌ها و اپلیکیشن‌ها در محیط ویندوز اطمینان حاصل می‌کند.
  • رفع مشکل در روند عیب‌یابی برای دستگاه‌ها در صورتی که کد ریجستری CommercialID به آدرس HKLMSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesDataCollection” is present موجود باشد.
  • رفع مشکل نشت حافظه زمانی که یک دستگاه به رابط کاربری چندزبانه یک API تحت عنوان LoadString را فراخوانی می‌کند.
  • رفع مشکلی که ماشین‌های مجازی مهمانی که در حال اجرای Unicast NLB هستند پس از ریستارت شدن ماشین‌های مجازی در پاسخگویی به درخواست‌های NLB با مشکل مواجه می‌شوند.
ویندوز 7

مایکروسافت اعلام کرد که برای دریافت آپدیت‌های تجمیعی جدید نیازمند نصب نسخه KB3177467 بوده و با این کار بسیاری از مشکلات و ناسازگاری‌ها کاهش خواهد یافت. اگر بخش Windows Update را در سیستم عامل کامپیوتر خود فعال نموده‌اید، جدیدترین SSU برای شما ارائه شده و نیازی نیست کار خاصی انجام دهید.

کمپانی مایکروسافت آماده می‌شود که در سال 2020 تمام پشتیبانی‌های ویندوز 7 را متوقف نمایند اما با این حال بسیاری از کاربران و به خصوص کسب‌وکارها در تلاشند تا همچنان از این نسخه محبوب استفاده کنند. ژانویه 2020 آخرین بازه زمانی ارائه شده توسط مایکروسافت است که مسلما برای این کمپانی بسیار حائز اهمیت خواهد بود، چرا که کاربران و کسب‌وکارهای بیشتری به استفاده از ویندوز 10 روی خواهند آورد.

این کمپانی اخیرا اعلام کرد که اگر هزینه‌ای را برای پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز 7 پرداخت کنید، امکان تمدید دوره پشتیبانی تا دو سال دیگر نیز وجود خواهد داشت.

  منبع: bleepingcomputer

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید