آپدیت 6.0 پلی‌استیشن 4 یک آزمایش بتا را به همراه دارد

آپدیت 6.0 پلی‌استیشن 4 یک آزمایش بتا را به همراه دارد


طبق آخرین اخبار از دسته بازی‌های رایانه‌ای، کمپانی سونی پیش از عرضه بروزرسانی جدید سیستم عامل پلی‌استیشن قصد دارد یک نسخه آزمایشی بتا را عرضه کند که برای آزمایش از کاربران خود دعوت می‌کند. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

پلی‌استیشن 4

به گزارش از اعلامیه رسمی سونی، این کمپانی به دنیال چندین آزمایش کننده از آپدیت سیستم عامل جدید پلی‌استیشن 4 است. به این منظور کمپانی سونی تصمیم به انتشار یک نسخه بتا از این آپدیت گرفته که در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. سونی ابتدا تصمیم گرفت تا تنها کاربران ژاپنی قادر به شرکت در این آزمایش باشند، اما حال ای کمپانی امکان ملحق شدن به جمع آزمایش کنندگان آپدیت مورد بحث را شامل حال آمریکایی و اروپایی‌ها نیز کرده است.

افرادی که امکان آزمایش این نسخه بتا از آپدیت جدید سیستم عامل پلی‌استیشن 4 را دارند، می‌بایست تا تاریخ 27 ماه میلادی ژوئیه برای ثبت نام اقدام کنند. از شروطی که کمپانی سونی برای این دسته از افراد در نظر گرفته است، دارا بودن 18 سال سن و اشتراک PlayStation Plus یا PlayStation Now است. تا به اینجا صفحات ثبت نام برای آمریکایی و اروپایی‌ها در دسترس قرار نگرفته است اما بزودی شاهد شروع زمان ثبت نام برای اولین آزمایش کننده‌گان از نسخه 6.0 بتا پلی‌استیشن 4 خواهیم بود. افزون بر این، کمپانی سونی تا اینجا به تغییرات اعمال شده این آپدیت اشاره‌ای نداشته است.

آخرین نگارش سیستم عامل پلی‌استیشن 4 در دسترس مربوط به 5.55 است که کمپانی سونی در ماه می سال میلادی جاری عرضه کرده است.

منبع: WCCFTech

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید