آیفون‌های 2018 اپل در کنار یکدیگر؛ نمایشگر 6.1 اینچی در برابر 6.5 اینچی

آیفون‌های 2018 اپل در کنار یکدیگر؛ نمایشگر 6.1 اینچی در برابر 6.5 اینچی


اگر کنجکاو بودید تا بزرگ‌ترین آیفون‌های 2018 را در کنار یکدیگر مشاهده کرده و به مقایسه ابعاد آن‌ها بپردازید، این مطلب را از دست نداده و در ادامه با سخت افزار همراه باشید تا بسیار زودتر از زمان موعود و پیش از معرفی رسمی به آرزوی خود برسید.

آیفون‌های 2018

این ویدیوی کوتاه ارزان‌ترین و گران قیمت‌ترین آیفون‌های 2018 را در کنار هم به نمایش گذاشته تا با نمای ظاهری آیفون 6.1 اینچی و 6.5 اینچی آشنا شده و بتوانیم ابعاد آن‌ها را با یکدیگر مقایسه نماییم.

ویدیوی مذکور از منبع معتبر CAD فاش شده و می‌توان صحت آن را تا حدودی تایید کرد.

با توجه به ویدیو، آیفون 6.1 اینچی ارزان قیمت ما به جز اندازه، تغییر گسترده‌ای را نسبت به سال گذشته تجربه نکرده و شاهد همان طراحی آیفون 8 به خصوص در قسمت پشتی آن هستیم تا برای باری دیگر دوربین تکی و بدنه شیشه‌ای آن را تجربه کنیم. البته در قسمت جلو شباهتی را شاهد نیستیم و طراحی آن به طور کلی دگرگون شده است.

گوشی هوشمند 6.5 اینچی کوپرتینویی‌ها با آن که نسبت به محصول 6.1 اینچی بسیار بزرگ‌تر نمی‌باشد، اما انتظار می‌رود تا با کاهش ملموس حاشیه‌ها و بهره‌گیری از ناچ، هم اندازه با آیفون 8 پلاس ظاهر شود. بنابر این طبق مشاهدات ما، جانشین آیفون 8 باید همان نسخه ارتقا یافته‌ی آیفون X و جمع و جورترین در میان محصولات 2018 این کمپانی باشد.

در صورت صحت گفته‌هایمان، گویا دیگر شاهد دکمه هوم اپل بر روی هیچ محصولی از این شرکت محبوب نباشیم که ممکن است برای طرفداران قدیمی اپل کمی ناراحت کننده باشد.

نظر شما درباره تصمیم اتخاذ شده برای حذف دکمه هوم چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید