آیفون ایکس‌اس موفق‌تر از آیفون قبلی؛ آیفون 7 همچنان محبوب‌ترین

آیفون ایکس‌اس موفق‌تر از آیفون قبلی؛ آیفون 7 همچنان محبوب‌ترین


براساس تحقیقی که به تازگی انجام شده فروش هفته اول آیفون‌های جدید اپل یعنی آیفون ایکس‌اس و آیفون ایکس‌اس مکس حدودا 50 درصد بهتر از فروش دو آیفون 8 و 8 پلاس در بازه مشابه بوده است. با سخت‌افزار همراه باشید.

علاوه بر این، دستگاه‌های پرچمدار امسال اپل در بازه یکسان چیزی در حدود 7 درصد درآمد بیشتری را نسبت به آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون ایکس برای این شرکت به همراه داشته است. به همین دلیل برخی از کارشناسان معتقدند که استراتژی جدید اپل که با عرضه آیفون‌های گران‌قیمت به دنبال درآمدهای بالاتر است، تا حد زیادی موفق عمل می‌کند.

براساس مطالعاتی که فلوری آنالیتیکز بر مبنای اطلاعات بدست آمده از روش‌های مختلف، این ادعا تا حدودی قابل اثبات است. همچنین فروش پایین‌تر آیفون‌های سال گذشته اپل می‌تواند باتوجه عرضه دیرهنگام آیفون ایکس قابل توجیه باشد. از سوی دیگر گزینه ارزان قیمت‌تر اپل یعنی iPhone XR نیز هنوز عرضه نشده است.

آیفون ایکس‌اس

به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران و افرادی که بازار را رصد می‌کنند، آیفون ایکس‌آر محبوب‌ترین آیفون سال جاری اپل خواهد بود، شاید همین موضوع باعث شده تا این شرکت سرعت تولید این مدل را در ماه اکتبر افزایش داده است.

براساس اطلاعات بدست آمده آیفون ایکس‌اس 0.42 درصد از فروش هفته اول تمام آیفون‌های عرضه شده تا به این لحظه را به خود اختصاص داده و این رقم برای مدل مکس 0.68 درصد می‌باشد. این یعنی دو آیفون جدید اپل مجموعا 1.1 درصد از کل آیفون‌های فروش رفته در هفته اول تا به این لحظه را در اختیار خود دارند. از سوی دیگر، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس تنها 0.76 درصد از فروش هفته تمام آیفون‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.

براساس اطلاعات بدست آمده همچنین مشخص شده که آیفون 7 با در اختیار داشتن 15.4 درصد از سهم بازار همچنان محبوب‌ترین آیفون عرضه شده توسط اپل محسوب می‌شود. پس از این مدل، آیفون‌های 7 پلاس و 6 اس نیز به ترتیب با 12.73 و 12.40 درصد از سهم بازار قرار گرفته‌اند.

منبع: wccftech

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید