آیفون 2018 دو سیم کارته ممکن است تا انحصاری بازار چین باشد

آیفون 2018 دو سیم کارته ممکن است تا انحصاری بازار چین باشد


در حالی که به تازگی و در نسخه بتای سیستم عامل iOS 12 شواهدی مبنی بر پشتیبانی از دو سیم کارت به طور همزمان دیده شده بود، اما نمی‌دانستیم که این ویژگی در  هر سه آیفون 2018 قرار خواهد داشت و یا باید شاهد نسخه‌ای خاص از سوی کوپرتینویی‌ها باشیم. در ادامه با سخت افزار همراه باشید تا به بررسی گزارشات جدید بپردازیم.

اگر امیدوار بودید که سرانجام آیفونی دو سیم کارته را خواهید دید، باید بگوییم که این امکان فعلا وجود نخواهد داشت مگر آن که به کشور چین مهاجرت کنید؛ چرا که آیفون دو سیم کارته تنها به عنوان نسخه‌ای از آیفون ارزان قیمت جدید تجهیز شده به نمایشگر 6.1 اینچی LCD بوده و به طور انحصاری روانه بازار چین خواهد شد.

این در حالی است که پیش از این گزارشات رسیدن این ویژگی به آیفون 6.5 اینچی را نوید می‌داد و حالا باید تنها شاهد نسخه‌ای از ارزان‌ترین محصول سری 2018 اپل باشیم. همچنین لازم به ذکر است که نسخه ارائه شده در بازار جهانی نیز فاقد این قابلیت محبوب خواهد بود.

با آن که هنوز تا زمان معرفی رسمی مدتی باقیست، اما این خبر قطعا برای کسانی که خواهان آیفونی دو سیم کارت بودند چندان دلگرم کننده نیست. با وجود تمام این شایعات ممکن است تا کوپرتینویی‌ها در زمان رونمایی رسمی در ماه سپتامبر تصمیم دیگری اتخاذ کرده و همه‌ی ما را شگفت زده کند.

نظر شما درباره آیفون دو سیم کارت چیست؟ آیا عدم وجود آن شما را ترغیب به خرید محصولی اندرویدی خواهد کرد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید