آیپد پرو جدید با سیستم دوربین سه‌گانه عرضه می‌شود

آیپد پرو جدید با سیستم دوربین سه‌گانه عرضه می‌شود


زمانی که صحبت از دوربین‌های جدید و توسعه فناوری‌های مرتبط با آن می‌شود، اپل معمولا گوشی‌های آیفون خود را در اولویت اصلی قرار می‌دهد. اما گاهی مواقع نیز اپل فناوری‌های جدید در بخش دوربین را به تبلت‌های آپید نیز می‌آورد، هر چند که تعداد بسیار کمی از کاربران برای عکاسی و فیلم‌برداری از تبلت آیپد خود استفاده می‌کنند.

به هر حال اگر شما نیز جزو این دسته از کاربران هستید، باید این خبر خوب را به شما بدهیم که اپل قصد دارد ویژگی‌های برجسته و بسیار مهمی را در بخش دوربین آیپدهای خود ارایه دهد. براساس گزارشی جدید که توسط وب‌سایت ژاپنی Macotakara منتشر شده، به نظر می‌رسد یکی از منابع تامین کننده قطعات اپل، مدعی شده آپید پرو نسل جدید به یک سیستم دوربین سه‌گانه در قسمت عقبی مجهز خواهد بود.

دوربین سه‌گانه

اگر به خاطر داشته باشید مدتی پیش شایعاتی منتشر شدند که حاکی از به‌کارگیری سیستم دوربین سه‌گانه در آیفون‌های 2019 بودند. به همین دلیل گزارش جدید می‌تواند نشان دهنده این موضوع باشد که اپل می‌خواهد این سیستم دوربین را در دستگاه‌های مختلف اکوسیستم خود، مورد استفاده قرار دهد.

هنوز نمی‌دانیم وجود یک سیستم دوربین سه تایی در تبلت آیپد پرو برای کاربران چه کارکردهای جدیدی را می‌تواند ارایه دهد. به هر حال، دوربین‌های به‌کار رفته در تبلت‌های آیپد هیچ‌گاه به عملکرد فوق‌العاده معروف نبوده‌اند، اما اکثر کاربران با کیفیت تصاویر ثبت شده توسط آنها مشکلی نداشته و در واقع کسی انتظار دوربین‌های بسیار عالی را در یک تبلت 9.7 اینچی ندارد! از سوی دیگر، انتظار می‌رود اقدام جدید اپل باعث افزایش قیمت تبلت‌های آیپد جدید شود.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید