احتمال انتشار دوباره به‌روزرسانی اکتبر 2018 (بیلد 1809) ویندوز 10 در امروز!

احتمال انتشار دوباره به‌روزرسانی اکتبر 2018 (بیلد 1809) ویندوز 10 در امروز!


کمپانی مایکروسافت بر طبق برنامه زمان‌بندی از پیش تعیین شده خود قصد انتشار یک آپدیت تجمعی جدیدی برای ویندوز 10 را در سه‌شنبه، سیزدهم نوامبر سال جاری میلادی (امروز) در سر دارد، اما شایعات مختلف حکایت از آن دارند که بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 سیستم‌عامل مذکور نیز به دنبال آپدیت فوق مورد عرضه عمومی قرار گرفته و امکان استفاده از آن مهیا می‌شود.

اکتبر 2018

بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 یا همان بیلد 1809 سیستم‌عامل ویندوز 10 برای اولین بار در تاریخ دوم اکتبر سال 2018 میلادی عرضه شده بود، اما عملیات انتشار جهانی آن با توجه به طیف وسیعی از مشکلات مختلف و باگ نرم‌افزاری پاک‌سازی ناخواسته اطلاعات کاربران توسط مایکروسافت تا اطلاع ثانوی متوقف شده بود، اما به نظر می‌رسد که کمپانی مذکور سرانجام تمامی مشکلات جدیدترین به‌روزرسانی عظیم خود را رفع و آماده عرضه دوباره آن می‌باشد.

کمپانی مایکروسافت از زمان توقف انتشار عمومی بیلد 1809 ویندوز 10 تاکنون به ارائه آپدیت‌ها و وصله‌های مختلف برای کاربران عضو برنامه Windows Insiders جهت رفع مشکلات گزارش شده و اطمینان از کیفیت به‌روزرسانی جهت عرضه دوباره آن پرداخته است.

شایعات منتشر شده حکایت از آن دارند که بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 سیستم‌عامل (بیلد 1809) در تاریخ سه شنبه، سیزدهم اکتبر سال 2018 میلادی، یعنی امروز مورد عرضه دوباره قرار می‌گیرد، اما هیچ‌گونه مدرک مستحکمی دال بر پشتیبانی از این ادعا در دست نیست. در صورتی که کمپانی مایکروسافت به دنبال عرضه دوباره بسته به‌روزرسانی خود در هفته جاری باشد، این احتمال وجود دارد که فرآیند انتشار به‌صورت منطقه‌ای و بر طبق برنامه‌ای از پیش تعیین شده صورت پذیرفته و تمامی کاربران به یک‌باره نمی‌توانند به آن دسترس پیدا نمایند.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید