احتمال برخورداری گلکسی نوت 10 پرو از باتری 4500 میلی‌آمپری

احتمال برخورداری گلکسی نوت 10 پرو از باتری 4500 میلی‌آمپری


بنا بر آخرین اخبار منتشر شده در حوزه اسمارت فون‌ها، یک شایعه مبنی بر به کارگیری باتری 4500 میلی آمپری برای اسمارت فون گلکسی نوت 10 پرو وجود دارد. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار  همراه باشید.

گلکسی نوت 10 پرو

چند ماه تا معرفی رسمی کمپانی سامسونگ از اسمارت فون جدید خود، گلکسی نوت 10 مانده است و در حال حاضر، پیش از انتشار هر خبر و اطلاعاتی به صورت رسمی، شایعات بسیاری درباره این موبایل شنیده می‌شوند. در تازه‌ترین‌ها گفته می‌شود گوشی گلکسی نوت 10 پرو شرکت سامسونگ قرار است تا با یک باتری 4500 میلی آمپری معرفی شود. همانطور که گفته شد، این تنها یک شایعه است و صحت آن قابل تایید نیست. با این حال، اگر سامسونگ چنین تصمیمی گرفته باشد، گلکسی نوت 10 پرو در مقایسه با اسمارت فون نوت 9 از 500 میلی آمپر ساعت باتری قدرتمندتری برخوردار است.

گمانه زنی‌ها به نقل از یک رسانه معتبر، حاکی از این است که باتری نوت 10 حتما از شماره مدل EB-BN975ABU برخوردار است. از سوی دیگر تاکید می‌شود گوشی میزبان این باتری SM-N975 است که در اصل همان گلکسی نوت 10 پرو خواهد بود. در حال حاضر این موضوع تنها یک شایعه است، اما به کارگیری چنین باتری در حد گلکسی اس 10 نسخه 5G از سوی کمپانی سامسونگ امری عجیب نیز نخواهد بود. نظر شما درباره این مطلب چیست؟

منبع: gizchina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید