احتمال توقف مراحل ساخت فصل نهایی عنوان مردگان متحرک (The Walking Dead) قوت گرفت

احتمال توقف مراحل ساخت فصل نهایی عنوان مردگان متحرک (The Walking Dead) قوت گرفت


استودیو Telltale، خالق سری بازی‌های زیبا و دنباله‌دار مردگان متحرک (The Walking Dead) طی بیانیه‌ای در هفته گذشته اخراج بخش عظیمی از کارکنان خود را اعلام کرد که این خود نشان‌دهنده شرایط بسیار حاد استودیو و احتمال تعطیل شدن آن است، اما Telltale در همان بیانیه نیز خاطر نشان کرده بود که به‌منظور تحقق خاسته‌های اعضای هیئت مدیره و شرکا، تعدادی از کارمندان خود را همچنان به کار گرفته و از اخراج کامل آن‌ها جلوگیری به عمل می‌آورد.

مردگان متحرک

این خود خیال طرفداران از بابت اتمام مراحل توسعه و ساخت پروژه‌های هم‌اکنون در حال اجرا از جانب Telltale (از جمله فصل نهایی بازی مردگان متحرک) را با راحتی همراه ساخته بود، اما به نظر می‌رسد که بیانیه فوق مدت زمانی طولانی دوام نیاورده و استودیو مذکور حقیقتاً در حال تعطیلی کامل می‌باشد. بر طبق گفته خانم Melissa Hutchison، صدا پیشه کاراکتر Clementine در عنوان مردگان متحرک، انتظار می‌رود که استودیو Telltale قسمت دوم فصل نهایی بازی نامبرده را منتشر کرده، اما پس از آن مراحل توسعه را به‌صورت کامل متوقف می‌نماید.

بر طبق توییت رسمی خانم Mellisa Hutchison در شبکه اجتماعی توییتر:

“سلام دوستان. پیامی که دیروز به دست من و دیگر همکاران از حساب کاربری رسمی استودیو Telltale رسید روز بسیار سخت و ناراحت‌کننده‌ای را برای ما رقم زد. قلب‌های بسیاری شکسته شدند، از جمله من. لطفاً پیغام پیوست را مطالعه کنید”.

این مهم اولین خبر پیرامون موضوع تعطیلی Telltale نبوده و رسانه‌هایی نظیر US Gamer نیز پیشتر اعلام کرده بودند که قسمت دوم فصل نهایی بازی دنباله‌دار مردگان متحرک آخرین عنوان عرضه شده از سمت استودیو مذکور محسوب می‌شود. خبر تعطیلی استودیو Telltale، با توجه به طیف کثیر طرفداران عناوین در حال ساخت بسیار ناراحت‌کننده به شمار می‌رود، به‌خصوص که عناوین فراوانی نظیر مردگان متحرک در فصل نهایی خط داستانی نیز قرار داشتند.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید