احتمال پشتیبانی آپدیت 19H1 ویندوز 10 از قابلیت انتقال تماس‌های ورودی گوشی به رایانه

احتمال پشتیبانی آپدیت 19H1 ویندوز 10 از قابلیت انتقال تماس‌های ورودی گوشی به رایانه


کمپانی مایکروسافت اخیراً به دنبال فراهم آوردن بسترهای مناسب جهت همگامی بیشتری تلفن‌های همراه هوشمند کاربران با رایانه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز 10 بوده است و این موضوع را از عرضه نرم‌افزار Your Phone نیز می‌توان استنباط کرد. نرم‌افزار اشاره شده در حالت کلی به مصرف‌کنندگان خود اجازه می‌دهد تا به خواندن پیامک‌های ارسالی به تلفن همراه از طریق کامپیوتر خود اقدام کرده و همچنین تصاویر ذخیره شده در گالری آن را نیز مشاهده کنند، اما بدون نیاز به اتصال فیزیکی تلفن همراه به رایانه و انجام آن به‌صورت کاملاً بیسیم که در نوع خود خلاقانه محسوب می‌شود.

اکنون بر طبق گزارش‌های منتشر شده از جانب رسانه Aggiornamentilumia، به نظر می‌رسد که کمپانی مایکروسافت با توجه به فراهم آوردن قابلیتی جهت پاسخ‌گویی به تماس‌های ورودی تلفن همراه از طریق رایانه شخصی آماده برداشتن قدم بعدی در این زمینه می‌باشد. رسانه مذکور در جدیدتری بررسی‌های خود پیرامون سیستم‌عامل ویندوز به اپلیکیشن جدیدی تحت عنوان Windows.CallingShellApp برخورد کرده است که رشته‌ها و اطلاعات مختلف آن حکایت از امکان انتقال تماس‌های تلفنی از دستگاه تلفن همراه به رایانه شخصی کاربران را دارد.

ویندوز

به نظر می‌رسد که کمپانی مایکروسافت به دنبال فراهم آوردن تمامی قابلیت‌های تلفن همراه هوشمند کاربران خود در بطن رایانه شخصی آن‌ها بدون نیاز به دسترسی فیزیکی به آن را در سر دارد که در نوع خود قابل ستایش محسوب می‌شود. انتظار می‌رود که قابلیت اشاره شده در قالب آپدیت بزرگ بعدی سیستم‌عامل ویندوز، یعنی بسته به‌روزرسانی 19H1 در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گیرد.

منبع: MSPowerUser

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید