احتمال پشتیبانی آیفون‌های جدید از پیکربندی دو سیم کارت قوت گرفت!

احتمال پشتیبانی آیفون‌های جدید از پیکربندی دو سیم کارت قوت گرفت!


بر طبق تصویری منتشر شده توسط صفحه منتسب به China Mobile شبکه اجتماعی فیس‌بوک در ششم سپتامبر، آیفون‌هایی جدیدی که قرار است توسط کمپانی اپل در روز چهارشنبه هفته جاری مورد معرفی قرار گیرند قابلیت پشتیبانی از تعداد دو سیم کارت را برای مصرف‌کنندگان فراهم آورده‌اند. شایعات منتشره پیرامون پیکربندی دو سیم کارت در آیفون‌های تازه‌نفس کمپانی اپل تازه نبوده و پیشتر نیز شاهد موارد مختلفی بوده‌ایم، اما ارسال پست‌های گوناگون توسط صفحات رسمی کمپانی‌های بزرگ در شبکه‌های اجتماعی از درصد درستی بیشتری برخوردار می‌باشند.

تصویر گفته شده عکسی از یک میوه سیب را نشان می‌دهد که دو سیم کارت در درون آن فرو رفته‌اند. متن بزرگ موجود در بالای سیب گویای عبارت “اپل جدید با دو سیم کارت؟” است، در حالی که متون کوچک اطراف نیز مزایا و منافع پیکربندی دو سیم کارت نظیر اتصال به شبکه‌های بیشتر و افزایش قابلیت ارسال و دریافت داده را نمایانگر می‌باشند.

دو سیم کارت

علاوه بر تصویر فوق، تبلیغ دیگری که از جانب کمپانی China Telecom به بیرون درز پیدا کرده است عکس یک آیفون جدید با تعداد دو سیم کارت به همراه متن “آیفون جدید به‌زودی، پشتیبانی از پیکربندی دوگانه سیم‌کارت، من منتظرت بودم” را نشانگر است. تلفن همراه نشان داده شده در پیغام تبلیغاتی در مقایسه با دیگر اطلاعات پیشتر درز پیدا کرده متفاوت است، لذا عدم درستی آن و یا نمایش نسخه دیگری از آیفون انتظار می‌رود.

تفاوت‌های موجود در ظاهر آیفون‌های قابل مشاهده در تصاویر تاکنون به بیرون درز پیدا کرده احتمال اشتباه بودن اطلاعات و انتشار آن‌ها بر پایه گمانه‌های مختلف را با افزایش بیشتری همراه می‌سازد، اما وجود مدارک دیگری دال بر پشتیبانی آیفون‌های جدید اپل از پیکربندی دو سیم کارت نظیر وجود کدهای مرجع در نسخه بتای سیستم‌عامل iOS 12 و یا حتی جایگاه ثانویه سیم کارت دوم به‌صورت فیزیکی حکایت از موضوع دیگری دارند.

از آنجایی که منبع اطلاعات درز پیدا کرده به کشور چین باز می‌گردند، لذا احتمال عرضه آیفون‌های مبتنی بر تعداد دو سیم کارت تنها در کشور فوق بسیار بالا می‌باشد.

منبع: The Verge

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید