استودیو Telltale به دنبال اتمام ساخت فصل نهایی عنوان مردگان متحرک است

استودیو Telltale به دنبال اتمام ساخت فصل نهایی عنوان مردگان متحرک است


تاریخ عرضه فصل نهایی عنوان زیبای مردگان متحرک (The Walking Dead) استودیو Telltale سرانجام مشخص شده است، اما همان‌طور که می‌دانید، اعلام خبر تعطیلی کمپانی نامبرده و احتمال عدم اتمام فرآیند ساخت بازی مردگان متحرک طرفداران را با ناراحتی رو به رو کرده بود، اما جدیدترین توییت منتشره از سمت استودیو Telltale اکنون این مهم را مجدداً تکذیب و خبر از تلاش‌های مختلف برای اتمام روند داستانی عنوان مردگان متحرک دارد.

Telltale

تعطیلی کمپانی Telltale بسیار ناراحت کننده می‌باشد، زیرا علاوه بر اینکه استودیویی با پتانسیل و خلاقیت‌های منحصر به فرد به فراموشی سپرده می‌شود، عناوین هم‌اکنون در دست ساخت، به‌ویژه بازی مردگان متحرک نیز همچنان ناقص باقی می‌مانند. بر طبق توییت منتشره، شرکا بالقوه گوناگونی آمادگی خود را برای یاری رساندن به استودیو Telltale به‌منظور اتمام فرآیند ساخت عنوان مردگان متحرک اعلام داشته‌اند. با توجه به اینکه استودیو نامبرده اخیراً بخش عظیمی از کارکنان خود را اخراج کرده است، عدم برخورداری از منابع مناسب جهت اتمام عملیات تولید عناوین در دست ساخت منطقی به شمار می‌رود. این خبر هنوز پایان فرآیند تولید فصل نهایی مردگان متحرک را تضمین نکرده و ممکن است در مرحله حرف باقی بماند، اما می‌توان به احتمال سرانجام آن امیدوار بود.

قسمت دوم فصل نهایی عنوان مردگان متحرک بر طبق برنامه زمانی تعیین شده مورد انتشار قرار می‌گیرد، اما عرضه قسمت‌های سوم و چهارم هنوز مشخص نبوده و اگر توییت فوق از درستی برخوردار باشد، می‌توان به انتشار آن‌ها امیدوار بود.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید