اسپاتیفای امکان رد کردن تبلیغات را برای کاربران رایگان خواهد افزود

اسپاتیفای امکان رد کردن تبلیغات را برای کاربران رایگان خواهد افزود


بنابر آخرین مطالب از دسته فناوری، اسپاتیفای در نظر دارد تا امکان رد کردن تبلیغات را برای کاربران رایگان اضافه کند. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

 

اسپاتیفای

سرویس اسپاتیفای تا به حال برای کاربران دسته رایگان، مشاهده کردن تبلیغات و عدم قابلیت رد کردن این دست از محتواها را به همراه داشته است. اما به گزارش از theverge، در حال حاضر استپاتیفای برای نگارش مخصوص استرالیا این امکان را افزوده است تا کابران رایگان این نرم افزار، بدون پرداخت هزینه و آپگرید اکانت خود، بتوانند بدون محدودیت تبلیغات را رد کنند. از سوی دیگر اسپاتیفای طی یک گزارش اعلام کرده است که کابران آن تنها تبلیغاتی را رد خواهند کرد برای آنها غیر مهم است. حال از این سو اسپاتیفای می‌تواند با افزودن قابلیت رد کردن تبلیغات برای کاربران رایگان خود، آماری تقریبی را از نمونه محتواهای تبلیغاتی مورد علاقه برای کاربران خود داشته باشد و در برنامه‌های آتی خود، این دست از محتواهای تبلیغاتی را بیشتر نشان دهد.

اسپاتیفای در حال حاضر این برنامه را تنها به نسخه استرالیا اختصاص داده است اما طبق اعلام رسمی منتشر شده، برنامه افزودن امکان رد کردن تبلیغات برای کاربران رایگان بزودی در سطح جهانی مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. نظر شما درباره این مطلب چیست؟

منبع: theverge

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید