اسپیکر هوشمند مجهز به بیکسبی سامسونگ می‌تواند Magbee نام گیرد

اسپیکر هوشمند مجهز به بیکسبی سامسونگ می‌تواند Magbee نام گیرد


پس از موفقیت‌های روز افزون اسپیکرهای هوشمند کمپانی‌هایی نظیر آمازون و گوگل، جای تعجب نیست اگر دیگر شرکت‌های فعال در این عرصه نیز بخواهند تا با ورود به این بازار خودی نشان داده و سهمی را از آن خود کنند. حال طبق شایعات سامسونگ قصد دارد تا اسپیکر هوشمند خود را مجهز به بیکسبی در هفته آینده معرفی نماید. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

اسپیکر هوشمند

با آن که نام این دستگاه هنوز به طور رسمی مشخص نشده، اما اخیرا شایعاتی منتشر شده که خبر از نام Magbee برای اسپیکر هوشمند سامسونگ می‌دهد. همچنین طبق گفته SamMobile این نام تایید نشده و ثبت تجاری آن تضمینی برای آن به حساب نمی‌آید.

طبق گمانه زنی‌ها نام Magbee می‌تواند برای طیف گسترده‌ای از محصولات مورد استفاده قرار گیرد. همچنین ممکن است پوششی برای نسل جدید اسپیکرهای صوتی سامسونگ نیز باشد. همان طور که گفته شد احتمالا در هفته آینده شاهد رونمایی رسمی آن خواهیم بود تا سرانجام نام آن برای ما مشخص گردد.

با توجه به تایید زمان معرفی گلکسی نوت 9 در تاریخ 9 اوت مترادف با 18 مرداد ماه، ممکن است شاهد معرفی اسپیکر بیکسبی کره‌ای‌ها به همراه آن و گلکسی واچ باشیم.

به نظر شما با وجود رقبایی نظیر گوگل و آمازون که مدت زیادی است در این عرصه فعالیت می‌کنند، آیا سامسونگ می‌تواند بازار را تصاحب کند؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید