اصلاحیه جدید برای رفع مشکل اسپیکر Pixel 3 در راه است

اصلاحیه جدید برای رفع مشکل اسپیکر Pixel 3 در راه است


ماه گذشته برخی از کاربران گوشی هوشمند Pixel 3 از نویز زیاد اسپیکرهای آن شکایت داشتند. خبر خوب برای این دسته از کاربرانی که مشکلات مشابه‌ای را بر روی دستگاه خود تجربه نمودند این است که گوگل به زودی اصلاحیه و راه‌حلی دائمی را برای رفع این مشکل ارائه خواهد کرد. براساس گزارش جدیدی که توسط وب‌سایت اندروید پلیس منتشر شده این موضوع به تایید گوگل رسیده است.

نویز زیاد در اسپیکر گوشی Pixel 3 ممکن است به علت‌های گوناگونی مانند بروز مشکل در درایور آن ایجاد شود. درایو با ایجاد لرزش‌هایی بر روی محفظه خارجی اسپیکر احتمالا این نویزها را ایجاد می‌کند. در این حالت کاربرانی که با این مشکل مواجه شدند اعلام کردند که این نویزها هنگامی که فرکانس‌های پایین و متوسط توسط بلندگو پخش می‌شد، به وجود می‌آمد.

Pixel 3

برخی از کاربران ظاهرا توانستند گوشی خود را با موفقیت RMA نموده و اگر شما هم این مشکلات را تجربه می‌کنید می‌توانید گوشی خود را برای گوگل ارسال نموده تا تعویض شده و یا وجه شما عودت داده شود. البته اگر تحمل انتظار را داشته باشید به زودی اصلاحیه گوگل این مشکل را برطرف خواهد نمود. متاسفانه هنوز گوگل در خصوص اینکه چه مشکلی باعث ایجاد نویز زیاد در اسپیکر گوشی Pixel 3 شده، صحبتی نکرده است.

جالب اینجاست که این نخستین گوشی از سری پیکسل گوگل نیست که از مشکل نویز اسپیکر رنج می‌برد. در واقع سال گذشته نیز کاربران گوشی هوشمند پیکسل 2 از مشکلات مشابه‌ای شکایت داشتند و امسال نیز ظاهرا این روال ادامه دارد!

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید