اضافه شدن کیف پول ارزهای دیجیتالی به گوشی‌های اقتصادی گلکسی

اضافه شدن کیف پول ارزهای دیجیتالی به گوشی‌های اقتصادی گلکسی


بنا بر آخرین اخبار منتشر شده در حوزه فناوری، کمپانی سامسونگ قصد دارد تا کیف پول ارزهای دیجیتالی را به گوشی‌های اقتصادی گلکسی اضافه کند. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

گلکسی

غول تکنولوژی کره جنوبی، کمپانی سامسونگ، قصد دارد تا کیف پول ارزهای دیجیتالی را به گوشی‌های اقتصادی سری گلکسی خود اضافه کند. همچنین سامسونگ تصمیم گرفته است تا با شرکت‌های مخابراتی محلی و شرکت‌های نوآوری در این راستا همکاری کند.

به گزارش از کریپتو‌گِلوب، گلکسی اس 10 به عنوان پرچمدار تازه به بازار آمده سامسونگ از یک کیف پول ارزهای دیجیتالی از پیش نصب شده برخوردار بوده و در قسمت آموزشی به نحوه نگهداری از کلید خصوصی (Private Key) و استفاده از آن اشاره شده است. افزون بر این، سامسونگ طی اعلامیه اخیر خود به افزودن کیف ارزهای دیجیتالی و از این دست امکانات به شمار بیشتری از محصولات سری گلکسی اشاره داشت.

در اعلامیه اخیر مدیر ارشد استراتژی محصولات سامسونگ گفت:

ما موانع را به تجربیات جدید کاهش داده تا رفته رفته شمار محصولات سری گلکسی که از قابلیت‌های مرتبط با بلاکچین پشتیبانی می‌کنند گسترش یابد.

وی همچنین افزود:

ما همچنین خدمات خود را پس از کشور کره جنوبی به ایلات متحده و کاناده گسترش خواهیم داد.

طبق گزارش منتشر شده توسط یک رسانه کره‌ای، کمپانی سامسونگ تصمیم گرفته است تا با شرکت‌های مخابرات محلی مانند SK Telecom و در حوزه کارت‌های شناسایی موبایل مبتنی بر بلاکچین همکاری کند.

هنگامی که غول فناوری کره جنوبی برای ابتدا کیف پول ارزهای دیجیتالی را به گلکسی اس 10 افزود بسیاری از تحلیلگران باور داشتند که این امر برای فضای ارزهای دیجیتالی بسیار ارزنده است، اما پس از مدت کمی مشخص شد که این قابلیت بر روی دستگاه‌های زیادی در دسترس نیست.

حال پس از اینکه سامسونگ تصمیم گرفته است تا تعداد بیشتری از گوشی‌های گلکسی خود (در سری اقتصادی) را با کیف پول ارزهای دیجیتالی همراه کند، می‌توان گفت این عمل بسیار برای حوزه کریپتوکارنسی مفید واقع خواهد شد.

کمپانی سامسونگ در ابتدا یک نشان تجاری برای برنامه کیف پول ارزهای رمزنگاری شده خود به ثبت رساند که مربوط به سال 2018 میلادی بوده و پس از آن به آرامی وارد این حوزه نوین شد. شرکت در اقدام اخیر خود 2.9 میلیون دلار بر روی استارت آپ لجر سرمایه گذاری کرده است. لجر (Ledger) نام یک کمپانی است که راهکار امن و آسان ذخیره سازی ارزهای دیجیتالی ارائه می‌دهد. محصولات لجر بیشتر به اصطلاح «ارائه کیف پول سخت افزاری» شناخته می‌شوند.

منبع: Cryptoglobe

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید