افزایش چشمگیر درآمد کمپانی ازراک به لطف پردازنده‌های رایزن ای‌ام‌دی!

افزایش چشمگیر درآمد کمپانی ازراک به لطف پردازنده‌های رایزن ای‌ام‌دی!


هنگامی‌که صحبت از درآمد به میان می‌آید، کمپانی ازراک سال 2019 فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشته و میزان درآمد این شرکت نسبت به سال گذشته (بر مبنای سال به سال) با جهش 31 درصدی همراه شده است که این میزان نمایانگر مبلغ بسیار هنگفت 443.16 میلیون دلار می‌باشد. کمپانی ازراک انتظار دارد تا ارقام فوق در سال 2020 میلادی همچنان با افزایش بیشتری همراه شده و رکورد دیگری را در تاریخ این کمپانی به ثبت رسانند.

افزایش چشمگیر درآمد کمپانی ازراک به لطف پردازنده‌های رایزن ای‌ام‌دی!

بر طبق گفته ازراک، افزایش چشمگیر درآمد این کمپانی در سال گذشته میلادی مدیون عرضه پردازنده‌های سری رایزن از جانب کمپانی ای‌ام‌دی و موفقیت عظیم آن‌ها در بازار پردازشگرهای کامپیوتری می‌باشد که نیاز به پلتفرم مناسب برای استفاده از آن‌ها کمپانی‌های فعال در صنعت طراحی و توسعه سخت‌افزارهای مادربرد را نیز تحت تأثیر قرار داده است. با توجه به استفاده از سی‌پی‌یوهای سری رایزن کمپانی ای‌ام‌دی در رایانه‌های شخصی کوچک، کامپیوترهای رومیزی، سیستم‌های سرور و …، کمپانی ازراک بر این عقیده است که تقاضا در سال 2020 نیز همچنان با قوت خود ادامه پیدا می‌کند.

از جمله دیگر دلایل موجود برای سود بالای دریافتی توسط کمپانی ازراک می‌توان به تحت پوشش درآوردن بازار کشورهای اروپایی و آمریکایی اشاره کرد. محصولات ازراک پیشتر فقط در بازار کشورهای آسیایی پیدا شده و این کمپانی با تغییر استراتژی و بازاریابی محصولات خود در دیگر بازارهای موجود در اقصی نقاط جهان، به دنبال افزایش چشمگیر میزان درآمدهای خود می‌باشد. این استراتژی در حال حاضر با قدرت در حال پیشروی بوده و انتظار می‌رود تا در سال‌های پیش رو نیز همچنان ادامه پیدا نماید.

منبع: TechPowerUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید