امکان حذف خودکار تاریخچه وبگردی توسط گوگل فراهم شد

امکان حذف خودکار تاریخچه وبگردی توسط گوگل فراهم شد


به گزارش از یک منبع معتبر، کمپانی گوگل به تازگی قابلیت جدیدی را معرفی کرده که توسط آن می‌توان تاریخچه مکانی و وبگردی را حذف کرد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

وبگردی

یکی از نگرانی‌های امروزی در عصر نوین و فضای وب، امینت داده و حریم خصوصی است. در طول روز بارها و بارها ما از صفحات مختلفی بازدید می‌کنیم و دستگاه‌های متصل به اینترنت ما تاریخچه‌ مکانی و فعالیت‌های وبگردی را ثبت می کنند. برای برخی از کاربران مهم نیست که این نوع اطلاعات که تقریبا تمام عادت روزانه ما را در بر دارد، در اختیار شخص یا شرکتی قرار بگیرد. از سوی دیگر، برای بسیار از افراد امروزه این موضوع بسیار مهم است. به تازگی گوگل امکانی را فراهم کرده تا بتوان تمام تاریخچه مکانی و فعالیت‌های وبگردی خود را به صورت خودکار حذف کرد.

این نوع سیستم بر اساس زمان بندی کار خود را انجام می دهد. زمان بندی توسط صاحب هر حساب کاربری تنظیم می‌شود که می‌توان بر اساس یک زمان تعریف شده هر بار شاهد حذف شدن تاریخچه اطلاعات وبگردی، استفاده از اپلیکشین‌ها و وبگردی به صورت خودکار بود. در حال حاضر این زمان بندی در دو گزینه 3 یا 18 ماه به صورت خودکار قابل انتخاب و برنامه ریزی است. گمانه‌زنی می‌شود گوگل استفاده از این امکان تحت حالت‌های بیشتر را در آینده گسترش دهد. برای استفاده از این امکان کافی است تا آموزش زیر را دنبال کنید.

منبع: androidpolice

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید