ام‌اس‌آی در حال کار بر روی GeForce RTX 2080 Ti Lightning Z می‌باشد

ام‌اس‌آی در حال کار بر روی GeForce RTX 2080 Ti Lightning Z می‌باشد


کمپانی ام‌اس‌آی در زمینه تولید مدل‌های سفارشی از کارت‌های گرافیکی جزو نام‌های برتر بازار محسوب می‌شود. براساس اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده‌اند به نظر می‌رسد این تولیدکننده تایوانی محبوب در حال کار بر روی نسل جدید کارت گرافیک پرچمدار خود تحت عنوان GeForce RTX 2080 Ti Lightning Z می‌باشد. با سخت‌افزار همراه باشید.

این کارت گرافیک در جایگاهی بالاتر از سری Gaming X Trio فعلی ام‌اس‌آی قرار خواهد گرفت. پرچمدار جدید GeForce RTX 2080 Ti Lightning Z همچنین از سری‌‌ SeaHawk که از خنک کننده مایع بهره می‌برد نیز در رده بالاتری قرار می‌گیرد.

به علاوه احتمال این که یک نسخه مجهز به واتر بلاک‌های کارخانه‌ای با پوشش کامل نیز توسط ام‌اس‌آی به بازار معرفی شود. همانند کارت‌های گرافیکی قبلی که از عنوان Lightning برخوردار بوده‌اند، این مدل نیز از بالاترین میزان اورکلاک در بین تمامی مدل‌های سفارشی این کمپانی بهره خواهد برد.

GeForce RTX 2080 Ti Lightning Z

در کارت گرافیک جدید سری لایتنینگ MSI بالاترین سطح طراحی VRM مورد استفاده قرار می‌گیرد تا در شرایط افزایش ولتاژ پایداری و کارایی بسیاری بالایی را شاهد باشیم. همچنین یک سیستم خنک کننده بزرگ و موثر برای نسخه‌ مجهز به خنک کننده مبتنی بر هوا در نظر گرفته شده است.

کمپانی ام‌اس‌آی کارت گرافیک GeForce RTX 2080 Ti Lightning Z را در جریان رویدادی رسانه‌ای که در کشور چین برگزار شد در اسلاید آخر یک فایل ارائه، به نوعی معرفی نمود. در این اسلاید از تصویر یک صاعقه به همراه عبارت Coming Soon استفاده شد.

منبع: techpowerup

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید