ام اس آی سری MECH 2 کارت گرافیک های Radeon RX را راه اندازی کرد

ام اس آی سری MECH 2 کارت گرافیک های Radeon RX را راه اندازی کرد


MSI امروز اعلام کرد سری جدید کارت های گرافیک AMD با نام MECH که با اتکا به سری Polaris ساخته شده اند را تولید خواهد کرد، با سخت افزار همراه باشید.

سری MECH 2 با طراحی جدید سیستم دفع حرارت فعلا با کارت های RX 570 و RX 580 همراه میشود که با افزایش سرعت کلاک و مموری، عملکرد این سری از کارت ها در بازی ها بهتر نیز شده است.

کولر سری MECH، با نورهای سرخ رنگ درخشان جلوه خاصی به کارت میدهد. همچنین لوگوی اژدهای MSI نیز با LED های RGB میتواند به دلخواه کاربر یکی از 16.7 میلیون رنگ را به خود بگیرد.

PCB این کارت گرافیک ها کاملا سفارشی بوده و دارای 4 کلاس نظامی نیز هست. این یعنی عملکرد کارت به طور چشمگیری پایدار و قابل اطمینان خواهد بود.

جایزه TORX Fan 2.0 ام اس آی به لطف فناوری TORX Fan به کارت های نام برده شده تعلق گرقته است. این تکنولوژی باعث میشود 22 درصد میزان مکش هوا بیشتر شود و در عین حال نویز ناشی از فعالیت فن ها نیز کاهش یابد.

قلب این کارت های گرافیک یعنی پردازنده های Radeon RX توسط یک صفحه مسی با روکش نیکل و به وسیله ی لوله های 6 میلیمتری مسی که به شکل مربعی طراحی شده اند خنک میشود. MSI با به کارگیری مسائل پیشرفته آیرودینامیک جریان هوا را به خوبی کنترل کرده تا کارت به طور صحیح و با کمترین اتلاف بهره وری خنک شود.

در سری MECH فناوری SuperSU نیز وجود دارد. SuperSU مربوط به لوله های انتقال گرما است. این فناوری باعث شده تا عملکرد خنک سازی کارت، بهبود یابد.

انتظار میرود کارت های MSI Radeon RX 580/570 MECH 2 در پایان ماه ژوئیه در فروشگاه های جهانی در دسترس باشد. هنوز قیمت و مشخصات نهایی این کارت ها اعلام نشده و به نظر میرسد در هفته های آینده MSI اطلاعات بیشتری از این کارت ها منتشر کند.

   

منبع Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید