انتشار به‌روزرسانی جدید برای نسخه 2016 بسته نرم‌افزاری آفیس + لیست تغییرات

انتشار به‌روزرسانی جدید برای نسخه 2016 بسته نرم‌افزاری آفیس + لیست تغییرات


کمپانی مایکروسافت دیروز به انتشار به‌روزرسانی جدیدی برای بسته نرم‌افزاری آفیس خود پرداخته است که با برخورداری از ویژگی‌ها و بهبودهای خلاقانه، سهولت بیشتری در استفاده از نرم‌افزارهای موجود را به ارمغان آورده است. به‌روزرسانی عرضه شده اکنون نسخه بسته نرم‌افزاری آفیس را به 1810 (بیلد 10920.20003) ارتقاء داده و علاوه بر رفع برخی از مشکلات و گلیچ‌های نرم‌افزارهایی، بهبودهای منحصر به فردی را نیز در اکسل و دیگر نرم‌افزارهای بسته آفیس برای مصرف‌کنندگان فراهم آورده است.

بسته نرم‌افزاری آفیس

نرم‌افزار مایکروسافت اکسل با توجه به به‌روزرسانی عرضه شده قابلیت خلاقانه‌ای تحت عنوان ایده‌ها را دریافت کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با بررسی و یافتن الگوهای موجود در میان داده‌های خود، به استخراج اطلاعات به‌صورت کاملاً هوشمندانه و کسب پیشنهاد‌های خودکار از سمت نرم‌افزار مبادرت ورزند. علاوه بر آن پشتیبانی از ویژگی آرایه‌های دینامیک جهت مشاهده فهرستی از پاسخ‌های ممکن در هنگام درج فرمول‌های ریاضی نیز از جمله دیگر بهبودهای اضافه شده به نرم‌افزار مایکروسافت اکسل به شمار می‌رود.

“با وجود قابلیت آرایه دینامیک می‌توانید یک فرمول را تایپ کرده و سپس فهرستی از مقادیر ممکن را دریافت نمایید. یک فرمول ریاضی، بسیاری از پاسخ‌های مختلف؛ و از آنجایی که نرم‌افزار اکسل اکنون می‌تواند به پشتیبانی از آرایه‌های مختلف بپردازد، ما به افزودن توابع و عملکردهای ویژه با قابلیت کار به همراه فهرست‌های تشکیل شده نیز پرداخته‌ایم”.

بهبودها و تغییرات انجام پذیرفته در به‌روزرسانی جدید بسته نرم‌افزاری آفیس از قرار زیر می‌باشند:

مایکروسافت ورد: رفع برخی از باگ‌های نرم‌افزاری جهت آدرس‌دهی مشکلات در استفاده و بهبود عملکرد برنامه.

مایکروسافت اکسل: رفع مشکل نمایش پیغام Upload Blocked در هنگام ذخیره‌سازی اطلاعات به‌صورت خودکار توسط نرم‌افزار. رفع مشکل کرش و خروج از نرم‌افزار هنگام تغییر نمایش چارت‌ها از حالت Pivot به Pie.

مایکروسافت پاورپوینت: رفع مشکل کپی و پیست مربوط به اسلایدها.

مایکروسافت اوت‌لوک: آدرس‌دهی برخی از مشکلات ناشناخته مربوط به اینباکس متمرکز.

مایکروسافت اکسس: رفع مشکلات مربوط به تازه‌سازی نمایش اطلاعات SQL در مدیریت جداول لینک شده به یکدیگر.

مایکروسافت پروجکت: رفع برخی از مشکلات موجود که به کرش نمودن قابلیت AutoFilter منتهی می‌شده است.

منبع: Windows Latest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید