انتشار Redstone 5 بیلد 17672 توسط مایکروسافت انجام شد

انتشار Redstone 5 بیلد 17672 توسط مایکروسافت انجام شد


مایکروسافت به تازگی پیش‌نمایش جدیدی از Redstone 5 را برای ویندوز 10 توسعه داده است که نه تنها مشکلات گذشته را برطرف خواهد کرد بلکه تمرکز ویژه‌ای بر بخش امنیت و همچنین یک تغییر عمده را شامل می‌شود. با سخت افزار همراه باشید.

ویندوز 10 بیلد 17672 در حال حاضر در دسترس است و کاربران حلقه سریع ویندوز می‌توانند آن را دریافت کنند. تغییرات امنیتی جدیدی که مایکروسافت در این بروزرسانی قرار داده، بیش از پیش تعادل میان سیستم و آنتی‌ویروس‌ها را فراهم می‌کند.

Redstone 5

لازم است اشاره شود، مایکروسافت اوایل سال میلادی 2018 بروزرسانی را بر روی ویندوز 10 انجام داد که در پی آن سیستم‌های که از آنتی ویروس‌های نامعتبر استفاده می‌کنند، وصله‌های امنیتی دریافت نخواهند کرد. با توجه به این اقدام، بروزرسانی بیلد 17672 از همین فرایند پشتیبانی می‌کند و علاوه براین، در بخش امنیتی توانا تر شده است. بدین صورت، اگر سیستم ویندوز 10 بیلد 17672 شناسایی کند که آنتی ویروس نصب شده توانایی مقابله با برنامه‌های مخرب را ندارد خود دست به کار شده و توسط Windows Defender محافظت از ویندوز را به عهده می‌گیرد. این سیستم محافظتی در نسخه نهایی Redstone 5 پیشرفت‌هایی خواهد داشت و همچنین از طریق کد رجیستر می‌توان مانع از دخالت ویندوز Defender شد.

HKLMSOFTWAREMicrosoftSecurity CenterFeature DisableAvCheck (DWORD) = 1

یکی از موارد آزاردهنده که توسط این بروزرسانی رفع گردیده، گیر کردن ویندوز هنگام آماده سازی برای نصب بروزرسانی ” Preparing to install ” است که پس از دریافت بیلد 17672 دیگر خبری از این اختلال نیست.

در بیلد 17672 شاهد پوسته تاریک ” dark theme” برای بخش File Explorer هستیم که نیاز به پیشرفت و بهبود در این بخش بسیار دیده می‌شود.

آیا شما یکی از کاربرانی حلقه سریع ویندوز 10 هستید؟ نظر شما در مورد بروزرسانی Redstone 5 چیست؟

منبع Softpedia

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید