اندروید پای ژانویه 2019 برای گلکسی اس9 و اس9 پلاس منتشر می‌شود

اندروید پای ژانویه 2019 برای گلکسی اس9 و اس9 پلاس منتشر می‌شود


اگر یکی از کاربران گوشی هوشمند گلکسی اس9 و اس9 پلاس سامسونگ هستید طبیعتا انتظار دارید دیر یا زود اندروید پای را دریافت کنید. اگر پیگیر اخبار دنیای گوشی‌های هوشمند باشید حتما می‌دانید که در حال حاضر بسیاری از کمپانی‌های تولیدکننده گوشی هوشمند ارائه نهمین نسخه از سیستم عامل اندروید را حداقل برای محصولات پرچمداران خود آغاز نموده‌اند.

خبر خوب اینکه سامسونگ نیز به طور رسمی جدول زمان‌بندی خود را برای انتشار اندروید پای برای پرچمدارانش، گلکسی اس9 و اس9 پلاس اعلام کرده است. در جریان کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ که چند روز پیش برگزار شد، این کمپانی سرانجام گوشی هوشمند تاشدنی خود را نیز معرفی کرد. سامسونگ همچنین تایید کرد که اندروید 9 پای برای دو گوشی هوشمند گلکسی اس9 و گلکسی اس9 پلاس در ماه ژانویه سال میلادی آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

این یعنی کاربران این دو گوشی هوشمند تنها چند ماه دیگر باید صبر کنند تا از جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید بهره‌مند شوند. البته این زمان‌بندی کلی بوده و ممکن است کاربرانی که طرف قرارداد با اپراتور مخابراتی خاصی هستند این آپدیت را دیرتر دریافت کنند.

اندروید پای

اما به هر حال خبر امیدوار کننده این است که روند توسعه نسخه بتا آپدیت مذکور احتمالا در ماه میلادی جاری آغاز خواهد شد، بنابراین اگر اهل ماجراجویی هستید می‌توانید با نام‌نویسی و دریافت نسخه بتا حداقل نسبت به مواردی که می‌توانند در نسخه نهایی این آپدیت وجود داشته باشند، دید بهتری پیدا کنید.

شایان ذکر است که این آپدیت برای کاربران فبلت محبوب گلکسی نوت 9 سامسونگ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. متاسفانه سامسونگ هیچ اشاره‌ای به مدل‌های دیگر خانواده گلکسی اس مانند اس8 و اس8 پلاس یا فبلت نوت 8 نکرده و از آنجایی که این محصولات نیز نسبتا جدید هستند، این انتظار می‌رود که به زودی سامسونگ برنامه خود را برای بروزرسانی آنها اعلام نماید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید