اولین تصاویر مادربرد MSI X470 Gaming Pro Carbon AC به بیرون درز پیدا کرد

اولین تصاویر مادربرد MSI X470 Gaming Pro Carbon AC به بیرون درز پیدا کرد


در آینده شاهد عرضه رسمی دومین نسل از پردازنده‌های AMD RYZEN خواهیم بود. پیش از عرضه رسمی این پردازنده‌ها، شرکای کمپانی AMD نیز در حال آماده شدن برای عرضه مادربردهای جدید خود همراه با چیپست X470 هستند. پیش از عرضه رسمی، اولین تصاویر از یک مادربرد X470 از سوی کمپانی ASUS در سری ROG به بیرون درز پیدا کرد که این خبر را در وبسایت سخت‌افزار خواندید. حال اولین تصویر از یک مادربرد MSI X470 نیز به این لیست افزوده شده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

MSI X470

MSI X470 Gaming Pro Carbon AC

 

به نقل از وبسایت VideoCardz، این مادربرد در دو مدل ‘WiFi AC’ و بدون ‘WiFi’ معرفی و عرضه می‌شود. مادربرد MSI X470 Gaming Pro Carbon AC در مقایسه با مدل X370 خود از ظاهری جدیدتر برخوردار است که البته تفاوت این دو تنها به ظاهر منتهی نمی‌شود؛ طبق تصاویر، این مادربرد علاوه بر دارا بودن زیبا و ظاهری جدید، طراحی هیتسینک مدار VRM جدیدی را نیز به همراه دارد. همچنین بخش مدار VRM این مادربرد شامل دو کانکتور 8 پین EPS است که مدل X370 تنها دارای یک کانکتور است. حضور کانکتور EPS دوم در این مادربرد به منظور لزوم استفاده و متصل کردن هر دو کانکتور نیست، بلکه به وضوح می‌توان دریافت هدف از بکارگیری کانکتور دوم برای کاربرد و کارایی بهتر در اورکلاکینگ است.

از مشخصات این مادربرد می‌توان به چهار اسلات حافظه اصلی DDR4، سه اسلات PCIe X16 که دو اسلات دارای پوشش آلومینیومی است، دو اسلات PCIe X1، دو اسلات M.2 برای نصب SSDهای مبتنی بر این سوکت که یک اسلات دارای شیلد (هیتسینک) بلندتری به نسبت مدل X370 است می‌توان اشاره داشت. در ادامه شرح مشخصات، فرم فاکتور این مادربرد ATX است و احتمالا می‌توان باری دیگر شاهد حضور سیستم هماهنگ سازی نورپردازی mystic light برای نورپردازی RGB هر چه بهتر این مادربرد بود.

منبع: VideoCardZ

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید