اولین نمونه عکس‌های گرفته شده توسط OnePlus 6 منتشر شد

اولین نمونه عکس‌های گرفته شده توسط OnePlus 6 منتشر شد


کمپانی وان‌پلاس به عنوان یکی از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند خوش قیمت به همراه سخت افزار مناسب، در میان دیگر کمپانی‌ها در حال پیشرفت است. اما، همانطور که مشخص هست هر محصولی ضعف و نقاط قوت دارد، با توجه به اینکه هنوز OnePlus 6 مورد آزمایش‌های کارشناسانه قرار نگرفته است، عکس‌هایی که توسط دوربین دوگانه این محصول گرفته شده به صورت رسمی منتشر شد. با سخت افزار همراه باشید.

OnePlus 6

اگر علاقه بسیاری به دنیای گوشی‌های هوشمند دارید، گوشی هوشمند آیفون ایکس، هواوی P20 Pro و گلکسی اس 9 پلاس در حال حاضر در بالاترین سطح کیفی عکاسی قرار دارند. آیا OnePlus 6 در این میان می‌تواند با مشخصات سخت افزاری که دارد حریف قابلی به شمار آید؟

گوشی هوشمند OnePlus 6 مجهز به دوربین دوگانه متشکل از سنسور اصلی 16 مگاپیکسلی و دوربین دوم 20 مگاپیکسلی است که عکاسی در حالت Portrait را امکان پذیر می‌کند. با توجه به توانایی این دو سنسور، تثبیت کننده نور در سیستم عکاسی این گوشی هوشمند قرار دارد که به خوبی می‌تواند در نور کم تصاویر خوبی را به ثبت برساند.

در تصاویر منتشر شده، دوربین دوگانه این محصول توانسته عکس‌های خوبی را ثبت کند، اما برای قضاوت نهایی باید منتظر امتیازات داده شده توسط وب‌سایت DxOMark بمانیم. هرچند در شرایط نور کم، تکنیک پرتره و همچنین بوکه‌های مناسب به نظر می‌رسد و OnePlus 6 دوربین قدرتمندی را به همراه دارد.

گوشی هوشمند OnePlus 6 از قرار معلوم در تاریخ 22 می ماه جاری به صورت رسمی عرضه خواهد شد.

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید