اولین گوشی 5G هواوی P30 Pro خواهد بود

اولین گوشی 5G هواوی P30 Pro خواهد بود


هواوی قصد دارد تا بزودی یک گوشی 5G را عرضه کند. در این حال گمانه زنی‌های بسیاری وجود دارند. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

به گزارش از سی نت، کمپانی هواوی قصد دارد تا اولین گوشی 5G خود را در ماه میلادی می عرضه کند. همچنین گفته می شود، رونمایی از این اسمارت فون جدید در شهر لندن انجام خواهد شد. گمانه زنی‌ها نیز حاکی از آن است که هواوی اولین گوشی 5G خود را در مدل P30 Pro عرضه کند که پیشتر به صورت رسمی در ماه میلادی مارس معرفی شد.

طبق مصاحبه‌ای که از مدیر عامل این کمپانی منتشر شده، وی انتظار دارد تا فناوری 5G برای اولین بار در سری گوشی‌های میت شرکت معرفی شود. این گوشی‌ها نیز قرار است تا در ماه سپتامبر یا اکتبر عرضه شوند. از سوی دیگر می توان گفت، ممکن است فناوری 5G توسط هواوی در یک گوشی کاملا جدید تعبیه شود.

فناوری 5G و به کارگیری آن در اسمات فون ها بسیار مورد توجه بوده و ترند موبایل در سال میلادی جاری است. این ترند قرار است تا شبکه ارتباطی موبایل‌های سری جدید را باشد که نسبت به نسل گذشته از سرعت بیشتری برخوردار خواهد بود. افزون بر این، از فناوری 5G در دیگر دستگاه ها نیز استفاده خواهد شد.

منبع: Cnet

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید