اپلیکیشن Your Phone؛ محبوب‌ترین نرم‌افزار در مارکت پلی استور!

اپلیکیشن Your Phone؛ محبوب‌ترین نرم‌افزار در مارکت پلی استور!


کمپانی مایکروسافت با انتشار بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 سیستم‌عامل ویندوز 10، از اپلیکیشن تلفن همراه شما (Your Phone) نیز به‌صورت رسمی پرده برداشت. اپلیکیشن معرفی شده در حالت کلی به کاربران اجازه می‌دهد تا رایانه مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز 10 و تلفن همراه آندرویدی خود را با یکدیگر همگام کرده و به محتویاتی نظیر تصاویر گالری، پیغام‌های متنی و … با استفاده از هر دو دستگاه دسترسی پیدا کند.

Your Phone

استفاده از قابلیت فوق نیازمند نصب اپلیکیشن Your Phone بر روی هر دو پایانه رایانه شخصی و تلفن همراه هوشمند است. این در حالی است که اپلیکیشن مذکور با وجود عرضه آن در روزهای اخیر در حال حاضر در قالب نرم‌افزارهای بسیار محبوب فروشگاه نرم‌افزاری گوگل دسته‌بندی شده و تاکنون بیش از پنج میلیون بار مورد دانلود قرار گرفته است. آقای Vishnu Nath، مدیر توسعه برنامه درباره محبوبیت اپلیکیشن Your Phone گفته است:

“Your Phone اکنون به اپلیکیشن شماره یک در فروشگاه محصولات نرم‌افزاری گوگل تبدیل شده است! دیدن اشتیاق کاربران برای کسب تجربه بین دستگاهی توسط روش‌های نرم‌افزاری بسیار هیجان‌انگیز است. سپاس‌گزاری فراوان از تمامی طرفداران!”

بر طبق آمار فروشگاه پلی استور، اپلیکیشن معرفی شده تاکنون بیش از پنج میلیون بار دانلود شده است، اما از آنجایی که کاربران سیستم‌عامل آندروید از توانایی نصب محصولات نرم‌افزاری با استفاده از فایل‌های APK دریافت شده از منابع سوم شخص نیز برخوردار می‌باشند، آمار موجود ممکن است بسیار بیشتر از رقم اشاره شده باشد. کمپانی مایکروسافت هم‌اکنون در حال تلاش برای افزایش قابلیت‌های برنامه فوق و فراهم آوردن پشتیبانی از آن برای تمامی نرم‌افزارهای مختلف می‌باشد. از جمله ویژگی‌های خلاقانه‌ای که مایکروسافت به دنبال فراهم آوردن آن از طریق اپلیکیشن Your Phone است امکان اجرای نرم‌افزارهای آندرویدی در کامپیوتر از طریق تلفن همراه هوشمند مصرف‌کنندگان می‌باشد.

اپلیکیشن Your Phone هم‌اکنون در مراحل تست و بررسی قرار داشته و تاریخ عرضه رسمی آن هنوز مشخص نیست. امکان دریافت نسخه دمو برنامه فوق از طریق فروشگاه‌های محصولات نرم‌افزاری گوگل و مایکروسافت هم‌اکنون میسر می‌باشد.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید