اپل واچ سری 5 با قاب تیتانیوم و سرامیک عرضه خواهد شد

اپل واچ سری 5 با قاب تیتانیوم و سرامیک عرضه خواهد شد


ساعت هوشمند اپل واچ معمولا با دو قاب آلومینیومی و فولاد ضد زنگ عرضه می‌شود. اما اپل در گذشته نیز نسخه‌هایی محدود و لوکس از این ساعت هوشمند را با پوشش سرامیکی عرضه می‌کرد که البته پس از مدتی تولید آنها را متوقف کرد. اما به لطف اطلاعات به دست آمده از نسخه بتا watchOS 6 به نظر می‌رسد اپل قصد استفاده از متریال جدیدی برای ساعت هوشمند اپل واچ سری 5 را داشته باشد.

براساس گزارش منتشر شده توسط وب‌سایت iHelp BR، ظاهرا در نسخه بتا watchOS 6 سرنخ‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهند ساعت هوشمند جدید اپل در دو نسخه با پوشش تیتانیوم و سرامیکی نیز عرضه خواهد شد. طبیعتا اپل دو نسخه رایج و معمولی با قاب‌های آلومینیومی و فولاد ضد زنگ را نیز در دسترس کاربران قرار خواهد داد. به احتمال زیاد این دو نسخه، از نظر متریال فرق زیادی با نسخه‌های فعلی اپل واچ ندارند.

اپل واچ سری 5

علاوه بر این، باتوجه به اینکه سرامیک و تیتانیوم جزو مواد اولیه گران قیمت محسوب می‌شوند، احتمالا این دو نسخه از اپل واچ سری 5 قیمت به مراتب بالاتری را نسبت به نسخه‌های معمولی خواهند داشت. در واقع اگرچه به نظر می‌رسد این دو نسخه نسبت به نسخه‌های طلایی اپل واچ قیمت پایین‌تری دارند اما به هر حال برای خرید نسخه سرامیکی اپل واچ سری 4 باید 1299 دلار پول بدهید.

هنوز مشخص نیست که مدل‌های جدید اپل واچ چه زمانی عرضه خواهند شد، اما طبق انتظار اپل باید در ماه سپتامبر و در جریان رویداد ویژه‌اش، از آیفون‌های جدید خود رونمایی کند و به همین دلیل این شانس وجود دارد تا شاهد رونمایی از اپل واچ سری 5 نیز باشیم.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید