ایرفون Razer Hammerhead USB-C با قیمت 100 دلاری معرفی شد

ایرفون Razer Hammerhead USB-C با قیمت 100 دلاری معرفی شد


این روزها کمپانی‌های مختلفی به معرفی هدفون‌های بی‌سیم خود مشغول هستند. شاید یکی از دلایل اصلی آن تصمیم جدید تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند به حذف جک‌های هدفون 3.5 میلی‌متری استاندارد باشد. این موضوع باعث شده تا کاربران به ناچار دانگل‌ها و آداپتورهایی را برای استفاده از هدفون‌هایی که قبلا خریداری نموده‌اند تهیه کنند.

اما در این بین برخی نیز راحتی استفاده هدفون‌های بی‌سیم را ترجیح داده‌اند هرچند تقریبا همه می‌دانیم که هنوز تکنولوژی بی‌سیم قادر نیست به خوبی نمونه سیمی صدا را به گوش‌های کاربر انتقال دهد.

اما این تمام داستان نیست، برای استفاده از این هدفون‌ها هر چند ساعت یک بار باید آنها را شارژ کنید. اگر این موضوع در کنار کیفیت صدای بالا اولویت‌های نخست شما را تشکیل می‌دهند شاید بد نباشد به ایرفون سیمی جدید ریزر تحت عنوان Razer Hammerhead USB-C ANC نگاهی بیندازید.

Razer Hammerhead USB-C

این ایرفون‌های جدید سیمی بوده و به لطف بهره‌گیری از رابط اتصال USB-C به راحتی می‌توانید آن را بر روی گوشی‌های هوشمند پرچمداری مانند ریزر فون 2 استفاده کنید. این یعنی دیگر لازم نیست دانگل‌ها و آداپتورهای مختلف را به همراه خود جابجا نمایید. شاید مهم‌ترین نقطه ضعف Razer Hammerhead USB-C ANC و تمام نمونه‌های مشابه عدم امکان شارژ باتری گوشی همزمان با گوش دادن به موسیقی باشد که البته اگر گوشی شما از قابلیت شارژ بی‌سیم پشتیبانی کند این مشکل نیز حذف خواهد شد.

Razer Hammerhead USB-C ANC از تکنولوژی حذف نویز فعال یا ANC بهره می‌برند که در صورت فعال بودن مصرف باتری گوشی را افزایش خواهد داد اما خب حداقل لازم نیست هر چند ساعت هدفون خود را مجددا شارژ کنید!

ایرفون‌ جدید ریزر از تبدیل کننده دیجیتال به آنالوگ یا DAC داخلی با امکان پردازش فایل‌های حداکثر 24 بیتی و 96 کیلوهرتزی نیز بهره می‌برد تا کاربر قادر به بهره‌مندی از حداکثر کیفیت فایل صوتی خود باشد. این ایرفون با قیمت 100 دلار از تاریخ 22 اکتبر در وب‌سایت رسمی ریزر قابل سفارش خواهد بود.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید