ایسوس از کارت گرافیک ROG Strix RTX 2080 Ti OC با تم Call of Duty رونمایی کرد

ایسوس از کارت گرافیک ROG Strix RTX 2080 Ti OC با تم Call of Duty رونمایی کرد


محصولات خاص همیشه در تعداد محدود و در مناقطی انتخاب شده توزیع میشوند، ROG Strix RTX 2080 Ti OC Call of Duty Black Ops 4 Edition نیز از این قاعده مستثنی نیست، همراه سخت افزار باشید.

 

ایسوس قرار است 500 عدد از این کارت را که سرعت آن تا 1665 مگاهرتز اورکلاک شده است تنها در برخی مناطق توزیع کند. محصول جدید ایسوس برای نصب در مادربرد به 2.7 اسلات فضا نیاز دارد، دلیل آن هم بزرگتر شدن هیتسینک کارت است که 20 درصد نسبت به کارت های قبلی بزرگتر شده است. 3 فن که موفق به دریافت تاییده IP5X-certified Axial-Tech شده اند وظیفه خنک سازی کارت را بر دوش میکشند. استفاده از تیغه های بلند در پروانه فن ها و بلبرینگ های با کیفیت باعث شده راندمان آنها بالا رفته و نویز کمتری نیز داشته باشند.

 

گیمیرها همیشه علاقه دارند از قطعاتی استفاده کنند که قدرت بالاتری نسبت به نسخه های استاندارد داشته باشند، از همین رو ایسوس به این مسئله توجه نموده و برای برق رسانی به قلب این کارت گرافیک از VRM شانزده فازی استفاده کرده که در کنار خازن های باکیفیت پلیمری جامد، خیال گیمیر را از بابت کیفیت ساخت و عمر مفید راحت میکند.

 

تمام کارت های سری ROG Strix از فناوری Auto-Extreme Technology بهره مند اند و این محصول نیز از این قاعده مستثنی نیست. Auto-Extreme Technology به این معنی است که تمام مراحل تولید کارت به صورت اتوماتیک انجام میشود و در هیچ مرحله ای دخالت انسان وجود ندارد. Auto-Extreme Technology خطای انسانی را حذف کرده و محصول دقیق تر و با کیفیت تری تولید میکند.

 

تغییراتی که در بازی Call of Duty: Black Ops 4 رخ میدهد به لطف Aura Sync Integration تغییراتش را در نورپردازی Aura نیز میگذارد. کارت زمانی که در حالت Blackout باشد و گیمیر در حال حرکت در زیر آب است و یا تایمر معکوس شروع به شمردن میکند تغییر رنگ میدهد. همچنین میتوان با کمک نرم افزار Aura Sync دیگر قطعات ROG کیس را با یکدیگر همگام ساخت.

 

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید