ایسوس تا پایان سال میلادی جاری ROG Phone 2 را معرفی می‌کند

ایسوس تا پایان سال میلادی جاری ROG Phone 2 را معرفی می‌کند


به نقل از یک منبع معتبر، کمپانی ایسوس قصد دارد تا پایان سال میلادی جاری یک گوشی گیمینگ جدید را معرفی کند. طبق گفته‌ها این گوشی با مدل ROG Phone 2 معرفی خواهد شد که دومین گوشی گیمینگ از سوی ایسوس خواهد بود. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.


گوشی گیمینگ

یک منبع معتبر پستی را در Weibo، یک شبکه اجتمائی چینی مانند توییتر یافته است که طبق اطلاعات آن کمپانی ایسوس تصمیم دارد تا نسخه دوم گوشی گیمینگ خود را تحت نام ROG Phone 2 در ماه میلادی جولای سال جاری معرفی کند. اولین نسخه از گوشی گیمینگ ایسوس با نام ROG Phone در ماه ژوئن سال 2018 میلادی معرفی شد و در ماه اکتبر نیز در دسترس قرار گرفت. تا به اینجا مشخص نیست که یک کاربر در شبکه اجتمائی Weibo چگونه توانسته است تا به چنین اطلاعاتی دسترسی داشته باشد اما از سوی دیگر، یک منبع قابل اعتماد هم به احتمال معرفی چنین محصولی از سوی کمپانی ایسوس در سه ماهه سوم سال میلادی جاری اشاره کرده است.

اگر خبر پستی که در این شبکه منتشر شده حقیقت داشته باشد، باید منتظر بود تا دید جنگ تجاری میان ایلات متحده آمریکا و کشور چین چه تاثیری بر قیمت گذاری ROG Phone 2 خواهد گذاشت. نسخه اول این اسمارت فون مخصوص گیمینگ قیمت هزار دلار را برای خریداران داشت که شامل خود دستگاه و متعلقات مربوط به آن بود. افزون بر این، تا به حال هیچ منبعی اخبار بیشتری به‌ویژه در مورد مشخصات فنی گوشی گیمینگ آتی شرکت ایسوس منتشر نکرده است.

منبع: tomshardware

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید