ایسوس مادربردهای سری B450 خود را معرفی کرد

ایسوس مادربردهای سری B450 خود را معرفی کرد


روز گذشته پس از معرفی رسمی کمپانی AMD از چیپست B450، شرکای این کمپانی از جمله کمپانی ایسوس جدیدترین مادربردهای خود را مبتنی بر چیپست B450 معرفی کردند. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

B450

کمپانی ایسوس روز گذشته مادربردهای B450 خود را معرفی کرد و همانند همیشه شاهد عرضه مادربردهای جدید این کمپانی تحت چند سری ROG STRIX گیمینگ، Priem و TUF هستیم. مادربردهای سری B450 مخصوص پردازنده‌های نسل دومی RYZEN از سوی کمپانی AMD هستند که علاوه بر ارائه تجربه بی‌نظیری برای گیمینگ، از توان اورکلاکینگ نیز برخوردارند. البته این مادربردها مخصوص بودجه‌های محدود خواهد بود و بی شک برای استخراج هر بیشتر از پردازنده‌ و دیگر قطعات تحت این پلت‌فرم تازه نفس، چیپست X470 گزینه اول است. با این حال B450 نیز امکاناتی را چیپست X470 به ارث برده است و افزون بر این، کمپانی ایسوس نیز امکانات ویژه خود را بر روی مادربردهای جدید تحت این تراشه همراه کرده است.

ROG Strix B450-I و B450-F Gaming، این دو مادربرد تازه معرفی شده کمپانی ایسوس مخصوص گیمینگ بوده و در کنار آن از قابلیت اورکلاکینگ نیز برخوردار است. TUF B450-Plus و B450M-Plus برای بودجه‌های محدودتر است و گیمرها را مورد هدف خود قرار داده است؛ مادربردهای سری TUF کمپانی ایسوس همیشه یک مشخصه زبان زد برای خود دارند و آن هم کیفیت و دوام بالا است. از طرفی دیگر B450-Plus ،B450M-A و B450M-K از سری Priem یک گام جلو‌تر بوده و همانند همیشه مخصوص مصارف حرفه‌ای هستند.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید