ایسوس کارت گرافیک GeForce RTX 2070 Turbo EVO را معرفی کرد

ایسوس کارت گرافیک GeForce RTX 2070 Turbo EVO را معرفی کرد


امروز ایسوس از یک کارت گرافیک با مدل GeForce RTX 2070 Turbo EVO رونمایی کرد، این کارت با قیمتی مناسب نسخه ای ارزان تر از دیگر کارت های RTX 2070 ایسوس به شمار میرود، همراه سخت افزار باشید.

 

فن این کارت 80 میلیمتری و از نوع Blower است. سیستم هوا رسانی کارت توانسته تاییدیه IP5X را کسب کند که این تاییدیه نشان میدهد گرد و غبار کمتر میتواند باعث کاهش راندمان فن شود. کیفیت کلی کارت به لطف خوکار بودن تمام مراحل ساخت بهبود یافته و Auto Extreme نیز بیانگر همین موضوع مهم است. اتصال برق این کارت برخلاف نسخه Turbo که از طریق یک پورت 8 پینی و یک پورت 6 پینی PCI-e صورت میگرفت، تنها از طریق یک رابط 8 پینی PCI-e صورت میپذیرد.

 

تفاوت های این کارت با نسخه Turbo تنها به اتصال برق ختم نشده و این کارت فاقد پورت USB Type-C است. سرعت کلاک هر دو کارت برابر بوده و سرعت حافظه نیز 14 گیگابیت بر ثانیه است. تفاوت جعبه های این کارت و کارت RTX 2070 Turbo شامل درج Auto Extreme روی جعبه GeForce RTX 2070 Turbo EVO میشود، همچنین مشخص است که کارت RTX 2070 Turbo که پیش تر معرفی گردید فاقد EVO است. کاربران با این دو تفاوت به راحتی میتوانند این دو کارت را در فروشگاه ها از یکدیگر تشخیص دهند.

 

قیمت این کارت هنوز مشخص نشده ولی این کارت پایین تر 530 دلار قیمت خواهد داشت، چرا که RTX 2070 Turbo هم اکنون 530 دلار فروخته میشود.

 

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید