ایسوس ASUSPRO B9 به عنوان سبک‌ترین لپ‌تاپ تجاری جهان معرفی شد

ایسوس ASUSPRO B9 به عنوان سبک‌ترین لپ‌تاپ تجاری جهان معرفی شد


اگر در طول سفر و یا جابجایی‌های روزمره خود مدام درگیر کارهای بیزینسی خود هستید، بدون شک باید به دنبال خرید لپ‌تاپی باشید که از ضخامت یا وزن بالایی برخوردار نبوده و قابلیت حمل بالایی را در اختیار شما قرار دهد. این موضوع به خصوص زمانی که مجبورید تمام طول روز با لپ‌تاپ خود به این طرف و آن طرف بروید، اهمیت پیدا می‌کند. اگر به خرید چنین لپ‌تاپی علاقه‌مند هستید گزینه جدید ایسوس تحت عنوان ASUSPRO B9 قطعا می‌تواند نظر شما را به خود جلب کند.

این تولیدکننده تایوانی در جریان نمایشگاه IFA 2019 از لپ‌تاپ جدید خود رونمایی کرد که به ادعای ایسوس، سبک‌ترین لپ‌تاپ کلاس تجاری در جهان محسوب می‌شود. با توجه به وزن 880 گرمی، به نظر می‌رسد این ادعای ایسوس چندان هم اشتباه نباشد.

ASUSPRO B9

در بخش مشخصات فنی، ASUSPRO B9 به یک نمایشگر 14 اینچی با حاشیه بسیار کم بهره می‌برد که به لطف طراحی ظریف و مهندسی شده، به خوبی در یک بدنه با ابعادی که معمولا در لپ‌تاپ‌های 13 اینچی مشاهده می‌شود، به کار رفته است. نسبت نمایشگر به بدنه در این لپ‌تاپ عدد فوق‌العاده 94 درصد است که در کمتر لپ‌تاپی چنین نسبتی را مشاهده می‌کنید.

ایسوس همچنین مدعی شده که در لپ‌تاپ ASUSPRO B9 از پردازنده‌های نسل دهم Core اینتل استفاده نموده و در بخش ذخیره‌سازی نیز دو اس‌اس‌دی با ظرفیت بسیار عالی 1 ترابایتی را در اختیار کاربران قرار داده تا در طول روز و سفرهای تجاری خود هیچگاه دغدغه پر شدن ظرفیت ذخیره‌سازی را نداشته باشند.

ASUSPRO B9

علاوه بر این، لپ‌تاپ تجاری جدید ایسوس از استانداردهای US MIL-STD 810G نیز پشتیبانی نموده و این بدین معنی‌ست که از نظر استحکام و مقاومت در شرایط نامساعد، می‌توانید تا حدی بر روی لپ‌تاپ خود حساب باز کنید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید