اینتل پنج کامپیوتر کوچک NUC جدید را عرضه می‌کند؛ مجهز به پردازنده‌های 28 واتی

اینتل پنج کامپیوتر کوچک NUC جدید را عرضه می‌کند؛ مجهز به پردازنده‌های 28 واتی


طبق آخرین اطلاعات اخبار سخت افزار، کمپانی اینتل قرار است در حال آماده سازی پنج NUC جدید است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

NUC

به گزارش از FanlessTech، طی یک اسلاید 5 مدل مینی کامپیوتر NUC جدید کمپانی رویت شده است که همگی مجهز به پردازنده‌ مرکزی 28 واتی و پردازشگر گرافیکی Iris Plus Graphics 655 هستند. از سوی دیگر، NUC های جدید کمپانی اینتل از 128 مگابایت حافظه eDram برای پردازشگر گرافیکی برخوردار است.

در میان لیست بدست آمده، NUC8i7BEH مدل پرچمدار این جمع است که از یک پردازنده Core i7-8559U از سری Coffee Lake برخوردار می‌باشد. از طرفی دیگر NUC8i5BEK پردازنده‌ای از همین سری در مدل Core i5-8295U را دارد. هر دو مدل ذکر شده، دارای پردازنده‌های با چهار هسته پردازشی و قابلیت Hyper-threading هستند که مدل Core i7 با فرکانس پردازشی 4.5 گیگاهرتز و مدل Core i5 از فرکانس پردازشی 3.8 گیگاهرتز همراه است. مدل NUC8i3BEK از یک پردازنده دو هسته‌ای Core i3-8109U (با قابلیت HyperThreading) برخوردار بوده که فرکانس پردازشی 3.6 گیگاهرتز را دارد. کمپانی اینتل این پردازنده‌های 28 واتی ذکر شده را در ماه آوریل معرفی کرد.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید