اینستاگرام با 4 ویژگی جدید بروزرسانی می‌شود

اینستاگرام با 4 ویژگی جدید بروزرسانی می‌شود


اینستاگرام به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی، بروزرسانی‌های بسیاری را برای بهبود بخشیدن فضای کاربری عضو‌های این شبکه در نظر داشته و به صورت میانگین ماهانه 2 الی 3  بروزرسانی را ارائه می‌کند. براساس اطلاعات بدست آمده از حساب‌کاربری wongmjane در شبکه مجازی توییتر، اینستاگرام چهار ویژگی جدید را در یک بروزرسانی بزرگ، منتشر خواهد کرد. با سخت افزار همراه باشید.

اینستاگرام

طبق گفته‌های این محقق علوم کامپیوتر، واکنش سریع به استوری در حال پخش توسط بیننده، یکی از این 4 ویژگی است. در واقع، هنگام مشاهده یک استوری، ایموجی‌های آماده ای به نمایش در می‌آیند که می‌توان از آنها برای واکنش سریع به آن استوری استفاده کرد.

ویژگی دوم این امکان را فراهم می‌کند تا کاربر پست‌های ارسالی حساب کاربری مشخصی را خاموش کند. بنابراین، حساب‌کاربری که توسط این گزینه خاموش شده باشد در timeline به نمایش در نخواهد آمد. شایان ذکر است، کاربری که پست‌های آن خاموش شده باشد از این امر آگاه نخواهد شد.

اینستاگرام

ویژگی جدید دیگری که شاید یکی از مهمترین بخش‌های این بروزرسانی باشد، فیلمبرداری به صورت آهسته است. این قابلیت در گوشی‌های هوشمند گلکسی S9 و Xperia XZ2 موجود است. اما، قابلیت جدید فیلمبرداری آهسته به صورت نرم‌افزاری بوده و نیاز به گوشی هوشمند مخصوص نیست.

اینستاگرام

درنهایت یک تقویم از استوری‌های که توسط کاربر گذاشته شده به این بخش از اینستاگرام می‌آیند، هر چند در حال حاضر می‌توان به این بخش دسترسی داشت. اما، تقویم فعالیت کاربران در ایجاد استوری کاملا بایگانی می‌شود و می‌توان به آرشیو گسترده‌ایی از آنها دسترسی داشت.

اینستاگرام

دیدگاه خود را در مورد ویژگی‌های آینده اینستاگرام مطرح کنید.

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید