اینستاگرام به زودی از ویدیو با مدت زمان 60 دقیقه پشتیبانی خواهد کرد

اینستاگرام به زودی از ویدیو با مدت زمان 60 دقیقه پشتیبانی خواهد کرد


با توجه به اطلاعات منتشر شده از Wall Street Journal، اینستاگرام در حال آزمایشات ویژه‌ای برای افزایش مدت زمان پشتیبانی از ویدیو کاربران می‌باشد. اگر شما نیز یکی از کاربران این فضای مجازی هستند، اطلاع دارید که در حال حاضر این مدت زمان  بیش از 60 ثانیه پذیرفته نمی‌شود. با سخت افزار همراه باشید.

با توجه به نسبت ابعاد انواع ویدیوها گویا پس از به کار گیری سیستم جدید ایسنتاگرام، ویدیو با ویژگی های متفاوت قابل اشتراک گذاری خواهند بود. اینستاگرام توسط فیس‌بوک در سال 2012 با مبلغ 1 میلیارد دلار خریداری شد. مدیرعامل حال حاضر فیس بوک، مارک زوکربرگ اشاره کرد از الگوریتم فیس بوک برای فشرده سازی ویدیوها استفاده می‌شود. همچنینن به نظر می‌رسد امکانات دیگری برای تجارت و خرید و فروش به این برنامه افزوده خواهد شد.

اینستاگرام

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران اینستاگرام برای معرفی محصول خود نیاز به زمان بیشتری برای نمایش محصولات خود دارند، احتمال آن وجود دارد که زمان بیش از 1 دقیقه برای تبلیغات، توسط کاربر خریداری شود و در حالت معمولی برای 800 میلیون کاربر فعال در روز، همان محدودیت 60 ثانیه اعمال شود. البته شایان ذکر است، هیچ تصمیم جدی در اینباره گرفته نشده و امکان آن وجود دارد که این سیستم به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار بگیرد.

دیدگاه شما در مورد فضای مجازی اینستاگرام و پشتیبانی آن چیست؟

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید