بازی موبایل Westworld هم اکنون برای پیش ثبت نام آماده است

بازی موبایل Westworld هم اکنون برای پیش ثبت نام آماده است


سال گذشته سریال علمی تخیلی Westworld توسط شبکه HBO به نمایش در آمد. این سریال که ستارگان بسیاری را در خط داستانی خود جای داده بود توانست هم نمرات خوبی را کسب کند و همچنین بیننده‌های بسیاری را به پای تماشای داستانی عمیق و معمایی بکشاند. در هر صورت استودیو Warner Bros، اعلام کرد بازی موبایل Westworld به زودی برای سیستم‌عامل اندروید و iOS منتشر خواهد شد. با سخت افزار همراه باشید.

Westworld

براساس گفته‌های این استودیو، پیش ثبت نام این بازی، برخی جوایزی را در بر خواهد داشت که به مصرف‌کننده امکان لذت بیشتری از بازی را می‌دهد، در واقع بخش ماجراجویی این بازی بر روی گوشی‌های هوشمند دارای سطح وسیعی می‌باشد.

با توجه به آمار گرفته شده، بیش از 250.000  کاربر بازی موبایل “دنیای غرب” را از پیش ثبت نام کرده‌اند. با توجه به اینکه بیشتر بازی‌های استراتژیک دارای منابع مورد نیاز ادامه داستان می‌باشند، جمع‌آوری  سکه و سنگ‌های قیمتی یکی از عوامل حیاتی در این عنوان محسوب می‌شود که در صورت پیش ثبت نام، کدی به شما تعلق خواهد گرفت که بدست آوردن این منابع را آسان خواهد کرد.

Westworld

این بازی که توسط استودیو Interactive Behavior توسعه پیدا کرده است به بازیکن این اجازه را می‌دهد تا در نقش یک تازه کار شرکت Delos وارد دنیای مجازی این بازی شود. در این نقش باید تعادل مهمان و میزبان را در مسیر بازی حفظ شود. تاریخ عرضه نهایی این بازی برای سیستم‌عامل iOS مشخص نشده، اما توسعه‌دهندگان ماه آپریل را از پیش تایین کرده‌اند.

آیا شما  برای پیش ثبت نام بازی Westworld اقدام خواهید کرد؟

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید