بازی Call of Duty 2019 به ریشه‌های این سری باز می‌گردد

بازی Call of Duty 2019 به ریشه‌های این سری باز می‌گردد


شرکت اکتیویژن معتقد است که بازی بعدی سری Call Of Duty 2019 یک تحول عظیم در این سری را رقم خواهد زد. در ادامه این مطلب با سخت افزار ایران همراه باشید.

مدت‌ها است که شرکت اکتیویژن به عرضه نسخه‌های جدید و جدیدتر از سری محبوب Call of Duty مشغول به کار است. پس از اتمام سری Modern Warfare این کمپانی از ریشه‌های این سری فاصله گرفته و مسیری جدیدی برای این بازی انتخاب کرد. بنا به گفته این کمپانی نسخه بعدی یک تحول عظیم را دارد و قرار است که به ریشه‌های این سری باز گردد. افزون بر این، اکتیویژن اشاره داشته است که Call of Duty 2019 یک تجربه مفید را برای همه به همراه دارد. با این حال این کمپانی به جزئیات این اعلام خود هیچ اشاره‌ای نکرده است.

کمپانی سازنده سری محبوب مورد اشاره افزوده است، استودیو Infinity Ward به ساخت عنوانی پرداخته بازیکنان بیش از یکبار به تجربه آن خواهند پرداخت و پس از به اتمام رساندن یکبار دوره داستانی بازی آن را فراموش نخواهند کرد. بازگشت به ریشه‌ها یکی از چند موردی است که بازیکنان و طرفداران این سری مدت‌هاست که به دنبال آن هستند.

خبری از بخش زامبی برای نسخه بعدی Call of Duty نخواهد بود. کمپانی سازنده این موضوع را تایید کرده است. اگر از بازیکنان این سری باشید حتما می‌دانید که این خبر چندان خوش آیند نیست. گمانه زنی می‌شود، استودیو سازنده این بازی با تمام تلاش برای جذب گیمرها، با حذف بخش زامبی از نسخه بعدی چندان نیز موفق نباشند. در مورد نسخه بعدی این سری صحبت‌های زیادی بوده و بیش از این شایعات وجود دارند. شما از نسخه بعدی Call of Duty چه انتظاری دارید؟

منبع: gamerant

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید