بازی Days Gone در رتبه نخست جدول فروش بریتانیا

بازی Days Gone در رتبه نخست جدول فروش بریتانیا


طبق آخرین اخبار حوزه بازی، Days Gone توانسته است تا به اینجا فروش خوبی را داشته باشد. در ادامه این مطلب همراه رسانه سخت افزار باشید.

Days Gone

عنوان انحصازی Days Gone برای اولین بار با یک تریلر در نمایشگاه E3 2016 معرفی شد و مورد توجه همگان قرار گرفت. این عنوان به نویسندگی و کارگرانی John Garvin بوده و دارای داستانی گیرا مربوط به یک دوره زمانی با وجود دشمنانی خطرناک و وحشی «زامبی» است. پس از پنج سال کار بی وقفه جهت تولید این عنوان، Days Gone با انتقادات در سطح متوسط عرضه شده اما آما فروش چیز بیش از متوسط است. همزمان با عرضه این عنوان، Mortal Kombat 11 نیز عرضه شد، اما Days Gone که نام سازنده چندان مشهور و خاصی را با خود ندارد توانسته است تا رتبه نخست فروش در جدول بریتانیا را داشته باشد.

به گزارش از «کمیک بوک» بازی انحصاری Days Gone در رتبه نخست و عنوان Mortal Kombat 11 با فاصله قابل توجهی در رتبه دوم جدول فروش UK قرار گرفتند. نکته قابل توجه این است که Mortal Kombat 11 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی عرضه شده و Days Gone تنها یک عنوان با آی‌پی جدید و به صورت انحصاری برای کنسول PS4 است. این عنوان موفق در فروش حدود 27 درصد کمتر از بازی God of War فروش داشته است، اما با این حال می‌تواند به عنوان یک عنوان موفق از آن یاد شود.

لیست ده عنوان پرفروش هفته تازه گزارش شده در بریتانیا به شرح زیر است:

Days Gone

Mortal Kombat 11

FIFA 19

Red Dead Redemption 2

Tom Clancy’s The Division 2

Mario Kart 8 Deluxe

Sekiro: Shadows Die Twice

Foriza Horizon 4

New Super Mario Bros. U Deluxe

World War Z

 

منبع: comicbook

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید