بازی For Honor برای همیشه به صورت رایگان دریافت کنید

بازی For Honor برای همیشه به صورت رایگان دریافت کنید


به تازگی، طبق آخرین اخبار از سوی دنیای بازی‌های رایانه‌ای، عنوان For Honor به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

For Honor

شرکت فرانسوی یوبیسافت پس از انتشار For Honor، با اینکه مجددا شاهد تغییرات چشمگیری با محتوای تریلر قبل از عرضه با این بازی بودیم، توانست بازی جذابی را برای گیمرها منتشر کند. پیشتر این بازی به صورت محدودیبه صورت رایگان قابل دریافت و تجربه بود اما حالا، شاهد انتشار خبر امکان دانلود رایگان و دریافت این بازی برای همیشه، به صورت رایگان، هستیم. در حال حاضر، نسخه Starter Edition این بازی را گیمرها می‌توانند پس از دریافت برای همیشه در حساب کاربری استیم خود داشته باشند.

این نسخه شامل تمامی محتویات پایه و بسته‌های الحاقی است. در این نسخه مذکور می‌توان شش شخصیت قهرمان، از دوازده قهرمان این بازی را داشت. برای باز کردن دیگر شخصیت‌ها نیز طبق معمول نیاز است تا از پول‌های درون این بازی استفاده کنید. البته این بازی، در نقد‌های مشخص شده است که منابع دریافتی چندان با نیازهای درون بازی هماهنگی ندارند و این کار را گیمرها تا حدودی سخت می‌کند. برای باز کردن هر کدام از شخصیت‌های قفل شده این بازی، گیمرها می‌بایست تا 8000 سکه درون بازی را هزینه کنند که 5 الی 8 ساعت، بسته به توانایی‌های شما، زمانی حدود 5 الی 8 ساعت  را لازم تا صرف این بازی کنید که در نتیجه این مقدار را بدست آورید. استیم تا به حال مدت زمان مشخصی را برای اتمام زمان امکان دریافت رایگان این بازی را اعلام نکرده است.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید