بازی GTA 6 احتمالا دارای چند شهر بزرگ بوده و برای کنسول‌های نسل بعدی منتشر می‌شود

بازی GTA 6 احتمالا دارای چند شهر بزرگ بوده و برای کنسول‌های نسل بعدی منتشر می‌شود


بازی GTA 5 توانسته است تا رکورد دارد فروش باشد و کمتر کسی است که از این سری راضی نباشد. پس از چند سال از عرضه این عنوان حالا طرفداران و گیمرها منتظر عرضه نسخه بعدی از این بازی هستند. به تازگی شایعاتی در مورد بازی GTA 6 منتشر شدند که حاکی از آن است، احتمالا این بازی دارای چند شهر بزرگ بوده و برای کنسول‌های بازی نسل بعدی منتشر خواهد شد.

بی شک انتشار نسخه جدید بازی GTA 6 بسیاری از گیمرها را هیجان زده خواهد کرد. در این حال می توان گفت که احتمال اینکه راک استار در حال حاضر بر روی این عنوان در حال کار کردن است، بسیار کم می‌باشد. با توجه به اینکه Redemption 2 تنها در چند ماه گذشته منتشر شده، عرضه نسخه بعدی سری GTA از سوی راک استار، با بنا بر سیاست‌هایی که دارد دور از انتظار است.

یک شایعه جدید در مورد بازی GTA 6 منتشر شده که گفته می‌شود این بازی چندین ویژگی اساسی قابل توجه مانند برخورداری از شهرهای Liberty City و Vice City، چند مورد از سیستم‌های بازی Red Dead Redemption 2 مانند Stranger را دارد. اطلاعاتی نیز در مورد داستان این بازی در قالب شایعه منتشر شده که حاکی در دسترس داشتن کنترل یک فرد مشغول به دزدی و جنایت در شهر Liberty City بوده که بعدها برای پیوستن به یک باند بزرگ به Vice City خواهد رفت.

افزون بر این، شایعات می‌گویند راک استار تقریبا می‌داند که در چه زمانی باید نسخه بعدی این سری را عرضه کند. این کمپانی در حال حاضر منتظر است تا پس از عرضه کنسول‌های نسل بعدی، میزان فروش آنها را بسنجد.

مجددا تاکید می‌شود، تمامی این اطلاعات تنها شایعه هستند و احتمال صحت آنها نه کم و نه زیاد است.

منبع: wccftech

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید