باندل ویژه‌ اسپایدرمن پلی‌استیشن 4 پرو معرفی شد؛ جذاب و خاص

باندل ویژه‌ اسپایدرمن پلی‌استیشن 4 پرو معرفی شد؛ جذاب و خاص


اگر قصد خرید پلی‌استیشن 4 پرو را دارید، بهتر است کمی صبر کنید چرا که سونی نسخه‌ای خاص از این محصول خود را با طرح بازی اسپایدرمن معرفی کرده که احتمالا هر کسی را به خود مجذوب می‌کند. نسخه اسپایدرمن پلی‌استیشن 4 پرو احتمالا یکی از خاص‌ترین و کمیاب‌ترین نسخه‌هایی باشد که تا کنون از سوی ژاپنی‌ها دیده‌ایم. در ادامه با سخت افزار همراه باشید‌.

اسپایدرمن

این باندل که در رابطه با معرفی بازی اسپایدرمن از سوی کمپانی مارول، رونمایی شد؛ مطمینا سبب خواهد شد تا کاربران با قوی‌ترین کنسول سونی یعنی پلی استیشن 4 پرو و با بالاترین کیفیت گرافیکی این بازی را تجربه کنند.

باندل اسپایدرمن، شامل بازی دیجیتالی آن، کنسول پلی‌استیشن 4 پرو با رنگ قرمز و لوگوی این بازی و همچنین دسته‌های DualShock 4 خواهد بود که با دکمه‌هایی سفید رنگ نقش بسته بر روی بدنه آن ظاهری بسیار جذاب پیدا کرده است.

اسپایدرمن

این باندل خاص هم اکنون توسط برخی خرده فروشان با قیمت حدودی 399 دلار پیش فروش می‌شود. با این حال اگر می‌خواهید تا این محصول جذاب و ویژه را از دست ندهید، برای تاریخ احتمالی عرضه آن یعنی 7 سپتامبر مترداف با 16 شهریور ماه آماده باشید.

شما طراحی باندل ویژه اسپایدرمن پلی‌استیشن 4 پرو را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا این محصول ارزش خرید دارد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید