باگ عجیب در آپدیت جدید ویندوز و نمایش صفحه نارنجی رنگ

باگ عجیب در آپدیت جدید ویندوز و نمایش صفحه نارنجی رنگ


اگر قصد به‌روزرسانی سیتسم عامل ویندوز 10 خود به جدیدترین نسخه ارائه شده را دارید، شاید بهتر باید کمی صبر کنید. براساس گزارش تعدادی از کاربران، به نظر می‌رسد مشکلاتی در آپدیت جدید ویندوز وجود دارد که باعث نمایش یک صفحه نارنجی رنگ می‌شود! با سخت‌افزار همراه باشید.

در حال حاضر برخی کاربران که سیستم خود را به نسخه جدید به‌روزرسانی کرده‌اند، با این مشکل مواجه شده‌اند. یکی از کاربران در این خصوص می‌گوید:

وقتی ویندوز بالا می‌آید، صفحه لاگین بدون مشکل ظاهر شده و زمانی که رمزعبور را وارد می‌کنم دسکتاپ نمایش داده شده اما به تدریج به رنگ قرمز در می‌آید! تنها چیزی که رنگش بدون تغییر می‌ماند، مکان نمای ماوس است.

در نهایت کاربر با یک صفحه تقریبا نارنجی رنگ مواجه خواهد بود که می‌توانید در تصویر زیر نمونه‌ای از آن را ببینید. توجه داشته باشید که این به معنی آسیب رسیدن به مانیتور شما نیست. در واقع این باگ احتمالا به دلیل اختلالات بین آپدیت جدید ویندوز و نسخه‌های قدیمی درایور کارت گرافیک بروز می‌کند.

آپدیت جدید ویندوز

به گزارش برخی از کاربرانی که درایور کارت گرافیک خود را به‌روزرسانی کرده‌اند، این مشکل برطرف شده است. علاوه بر این، در صورت تمایل با حذف آپدیت جدید می‌توانید این مشکل را رفع کنید.

گفتنی است این تنها باگ گزارش شده در آپدیت تجمیعی KB4512941 نبوده و پیش‌تر نیز مشکلاتی در کورتانا و مصرف بیش از اندازه پردازنده توسط آن، مشاهده شده است. به هر حال، امیدواریم مایکروسافت به زودی این مشکلات را با یک اصلاحیه یا به‌روزرسانی جدید برطرف نماید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید