باگ نرم‌افزاری منوی اکشن سنتر در بیلد 17763.316 ویندوز 10 همچنان وجود دارد!

باگ نرم‌افزاری منوی اکشن سنتر در بیلد 17763.316 ویندوز 10 همچنان وجود دارد!


اگر به خاطر داشته باشید، بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 سیستم‌عامل ویندوز 10 (بیلد 1809) پیشتر در تاریخ اکتبر سال 2018 میلادی منتشر و کمپانی مایکروسافت پس از رفع و آدرس‌دهی تمامی مشکلات حیاتی به عرضه دوباره آن به‌صورت عمومی پرداخته است. اگرچه بسیاری از مشکلات حیاتی موجود در بسته به‌روزرسانی فوق رفع و نسخه جدید به‌خوبی کار می‌کند، اما به نظر می‌رسد که گلیچ نرم‌افزاری کوچکی که منجر به نمایش منوی اکشن سنتر برای کسری از ثانیه در سمت چپ صفحه می‌شود همچنان در نسخه فوق وجود دارد.

اکشن سنتر

باگ نرم‌افزاری اشاره شده در سال گذشته کشف و مراتب رفع آن به مایکروسافت اطلاع‌رسانی شده است. کمپانی نامبرده اگرچه به آدرس‌دهی مشکل فوق در بیلد 19H1 سیستم‌عامل پرداخته است، اما به نظر می‌رسد که بنا به دلایلی هنوز به پورت نمودن و اعمال آن در بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 نپرداخته است.

از زمان نصب بیلد 17763.316، برخی از کاربران گزارش‌های خود در خصوص نمایش محدود منوی اکشن سنتر در بخش مخالف از صفحه نمایشگر را مجدداً به کمپانی مایکروسافت ارسال کرده‌اند. مشکل فوق توسط کاربران بسیاری تائید و در حال حاضر مطلبی درباره آن نیز در انجمن ردیت ایجاد شده است. در انتها باید خاطر نشان کرد که باگ نرم‌افزاری اشاره شده مشکلی حیاتی به شمار نرفته و در عملکرد صحیح و بی‌عیب و نقص ویندوز اختلالی را ایجاد نمی‌کند، اما عدم نمایش منوی اکشن سنتر در مکان اولیه خود ممکن است برای برخی کمی آزاردهنده باشد.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید