با اپ جدید اینستاگرام به کسب و کار اینترنتی خود رونق ببخشید

با اپ جدید اینستاگرام به کسب و کار اینترنتی خود رونق ببخشید


به گزارش از یکی از منابع آگاه، اینستاگرام قرار است تا در آینده یک اپ جداگانه و مستقلی را توسعه و عرضه کند، از این طریق می‌توان به کسب و کارهای فروش تحت این شبکه رونق بخشید. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

اینستاگرام

به گزارش از یکی از منابع آگاه، اینستاگرام قرار است تا در آینده یک برنامه جداگانه و مستقلی را توسعه و عرضه کند که می‌توان از طریق آن به کسب و کارهای فروش تحت این اپ رونق بخشید. طبق این اطلاعات، اینستاگرام از یک اپ مستقل به نام IG Shoping برخوردار خواهد بود. این اپ به منظور استفاده برای هر دو دست از افراد دارای کسب و کار اینترنتی و خریداران محصولات قرار گرفته در این شبکه است. با این حال که بسیاری از افراد با بازاریابی آنلاین تحت شبکه اجتمائی اینستاگرام در حال فعالیت در کسب کار خود هستند، IG Shoping اینده خوبی و کمکی بسیار بزرگ خواهد بود.

همانطور که اشاره شد، برنامه جدید مورد بحث محتمل است تا با نام IG Shopping منتشر شود، که همانند IGTV اینستاگرام است. البته اینستاگرام این موضوع را تا به حال تایید یا تکذیب نکرده است و گزارش اخیرا منتشر شده از سوی The Verge، حاکی از گفته‌های یک منبع نامشخص است. در این حالت می‌توان گفت، اینستاگرام به دلیل اینکه همچنان مراحل توسعه این اپ جدید را به پایان نرسانده است، تا به حال به صورت رسمی به IG Shoping اشاره نداشته است.

شریل سندبرگ، مدیر اجرایی فیس بوک طی یکی از صحبت‌های خود اشاره داشته است که در حال حاضر بالغ بر 25 میلیون کسب و کار آنلاین در اینستاگرام به صورت فعال وجود دارد.

منبع: The Verge

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید