با جدیدترین خودروی الکتریکی کمپانی پورش، Taycan آشنا شوید!

با جدیدترین خودروی الکتریکی کمپانی پورش، Taycan آشنا شوید!


بسیاری از طرفداران اتومبیل‌های پورش مدت زمانی طولانی را در انتظار عرضه اولین خودروی کاملاً الکتریکی این کمپانی که پیشتر تحت عنوان Mission E شناخته می‌شد به سر برده‌اند، اکنون لحظه موعود فرا رسیده و این محصول پر قدرت در آینده‌ای نزدیک به نام پورش Taycan در خیابان‌ها قابل مشاهده می‌باشد. کمپانی پورش در جدیدترین اقدام خود قیمت این خودروی زیبا و منحصر به فرد را مشخص کرده و پیشرفته‌ترین مدل از برچسبی معادل 130 هزار دلار برخوردار می‌باشد.

Taycan

تصور همگان بر این بود که خودروی Taycan در قالب یک نسخه به بازار عرضه شده و همگان تنها به یک اتومبیل دسترسی پیدا می‌کنند، اما جدیدترین بیانیه کمپانی پورش حکایت از آن دارد که محصول فوق در قالب مدل‌های مختلفی به همراه پشتیبانی از ویژگی‌های گوناگون توسعه پیدا کرده است.

کمپانی پورش در طی ایمیل ارسالی به علاقه‌مندان خود پرده از وجود سه نسخه Taycan ،Taycan 4s و Taycan Turbo برای اتومبیل جدید خود در بازه قیمتی 90 تا 130 هزار دلار برداشته است؛ البته باید خاطر نشان کرد که مدل Taycan Turbo به‌صورت حقیقی از توربو برخوردار نبوده و عبارت فوق فقط جهت تمایز این نسخه با دیگر محصولات و اشاره‌ای بر پیشرفته بودن آن مورد استفاده قرار گرفته است.

کمپانی پورش از علاقه وافری به استفاده از برچسب توربو در محصولات پرچم‌دار خود برخوردار بوده و با توجه به اینکه تمامی خودروهای پیشین وی که عبارت مذکور را نام‌گذاری خود جای داده، همچنان از موتورهای احتراق داخلی برخوردار بوده‌اند، تصور صحیح بودن این موضوع برای اتومبیل Taycan Turbo نیز دور از انتظار نیست.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید