با قابلیت جدید اینستاگرام، هشتگ‌های خود در کپشن‌ها را پنهان کنید!

با قابلیت جدید اینستاگرام، هشتگ‌های خود در کپشن‌ها را پنهان کنید!


هنگامی‌که با پست جدیدی در شبکه اجتماعی اینستاگرام برخورد می‌کنید، حجم انبوه هش‌تگ‌های موجود در قالب برخی از آن‌ها ممکن است باعث بروز آزار و اذیت و سختی در خواندن توضیحات کپشن شود. استفاده از هش‌تگ‌های فراوان در جهت افزایش شمار بازدیدکنندگان و همچنین پخش بیشتر محتویات تأثیرگذار می‌باشد، اما آز آنجایی که فرهنگ استفاده از هر چیز، پیش از عرضه نهایی آن باید نهادینه شود، برخی از افراد در زمینه هشتگ‌گذاری زیاده‌روی کرده و توضیحات کپشن را با انواع و اقسام هش‌تگ‌های مختلف از شیر مرغ تا جون آدمیزاد که برخی از آن‌ها بعضاً هیچ ارتباطی با محتویات پست اشتراکی ندارند پر می‌کنند. اکنون به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان شبکه اجتماعی اینستاگرام در تلاشی به‌منظور پاک‌سازی محتویات به اشتراک گذاشته شده و کاهش زمینه آزار و اذیت مراجعه‌کنندگان در حال آزمایش قابلیت جدیدی می‌باشند که امکان پنهان‌سازی هش‌تگ‌های موجود در توضیحات کپشن را فراهم می‌آورد.

اینستاگرام

خانوم Jane Manchun Wong، از محققان اپلیکیشن‌های نرم‌افزاری بنام در جدیدترین تحقیقات خود به قابلیت اشاره شده برخورده است. دارندگان صفحات مجازی در شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال حاضر برای افزودن هش‌تگ‌های مختلف به پست‌های خود باید آن‌ها را به‌صورت دستی تایپ کنند، اما به نظر می‌رسد که قابلیت جدید اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا علاوه بر انتخاب هش‌تگ‌های مورد نیاز خود از قالب فهرستی از موارد مختلف، به پنهان‌سازی و جلوگیری از نمایش آن‌ها در توضیحات کپشن نیز مبادرت ورزند.

خانوم Jane Manchun Wong در جدیدترین پست خود در شبکه اجتماعی توییتر در این باره فرموده‌اند:

“اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی جهت افزودن هش‌تگ‌های مورد نیاز به پست‌های اشتراکی، بدون نمایش آن‌ها در قالب توضیحات کپشن است.”

احتمال می‌رود عملکرد هش‌تگ‌های جدید در جهت یاری رساندن به کاربران در یافتن پست‌های جدید همانند گذشته عمل کنند، اما در عین حال زمینه تمیزی بیشتر و پاک‌سازی کپشن‌ها از حجم عظیم توضیحات آزاردهنده را نیز فراهم آورند.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید